![](images/avatar/0.jpg)
Zeynep HELLAÇ AKSU
- Tarih: 5.03.2020Okunma: 1008
Okuldan Benzer Haberler
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 273 MİSAFİRİNİZ VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 280 GENÇLİK HAFTASI
-
Elif Arıman 68 YENİDEN KULLANMA ETKİNLİĞİ
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 473 I LOVE YOU MATH ETWINNING: KÜBİZM VE MATEMATİK
-
AYSUN ŞALCIOĞLU, Güven Şahin 275 MİSAFİRİNiz VAR
-
Aynur Yılmaz, Aylin Kaya Koto, Güven Şahin 125 MİSAFİRİN VAR
-
Güven Şahin 86 MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA KANO SPORU TANITIMI
-
Aylin Kaya Koto 178 MİSAFİRİN VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 385 MİSAFİRİN VAR
-
Berna Özpirinç 93 MİSAFİRİNİZ VAR
İYİLİK ADIMDIR.
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 5-B sınıfımızda oluşturduğumuz sosyal etkinlik gruplarımızdan bir tanesi olan İYİLİK ADIMDIR grubumuz ilk ay etkinliklerine başladılar.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_202003051859376.jpg)
5-B sınıfımızda oluşturulan gruplar öğrencilerimizin istekleri, yetenekleri ve ilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur.Gruplarımızın isimleri: İYİLİK ADIMDIR,SON YORUMCULAR,BİLİM LOVERS,TEKNOLOJİ KIDS, TAHMİN KAVANOZU UÇURANLAR...İyilik adımdır grubumuzun ilk etkinliği iyilik panosu oluşturmaktı.Öğrencilerimiz bir ay içinde yaptıkları iyilikleri yazarak, çizerek veya fotoğraflayarak biriktirdikler.Hiçbir çizimde ya da fotoğrafta isim yazmaz ve yüzler görünmez çünkü iyiliğin gizli olanının makbul olduğunu düşünüyoruz.Öğrencilerimiz farklı düşünürlerin iyilik hakkındaki sözlerini Türkçe ve İngilizce bir şekilde paylaştılar.İYİLİK ADIMDIR grubumuzun bir sonraki hayatımıza anlam katan etkinliklerini merakla bekliyoruz.
Etiketler: