MY SAFE LIFE ETWINNING PROJESİ

My Safe Life eTwinning projesi başladı. Çayeli 9 Mart İlkokulu sınıf öğretmeni Ali Yılmaz ve Giresun Yeşilgiresun İlkokulu sınıf öğretmeni Semra Yavuz tarafından kuruculuğu yapılan My Safe Life (Güvenli Hayatım) projesi başladı. ülkemzden 10 ve Avrupa'nın çeşitli ülkelerinden 7 öğretmenin ortaklığında gerçekleşecek olan projede ilimizi Ali Yılmaz ile birlikte Çayeli 9 Mart İlkokul sınıf öğretmeni Gökçe Kııç Yılmaz da temsil edecek.

Günümüzde her alanda insan yaşamında en önemli konulardan biri de güvenliktir. Maslow’un ihtiyaçlar hiyerarşisinde fiziksel ihtiyaçlardan sonraki en önemli basamak güvenliktir. Projemizde, insan yaşamı boyunca ihtiyaç duyulan alanlardaki güvenlik sorunlarıyla ilgili etkinlikler tasarlanacaktır. e güvenlik, trafik güvenliği, okul güvenliği ve oyun güvenliği ile 4 farklı modülde güvenlik etkinlikleri tasarlanacaktır. Projemiz sonunda farklı alanlardaki güvenlik etkinlikleri ile öğrenilen bilgilerin yaşam becerisine dönüşmesi sağlanacaktır.

Projemiz ayrıca Türkiye'nin güvenlik alanında en iyi maden işletmelerinden biri olan Çayeli Bakır İşletmeleri tarafından desteklenmektedir.Etiketler:   

YORUMLAR


R
Reyhan sarıkaya      5.02.2020     
Ali hocam tebrikler

M
Mine Hatipoğlı      5.02.2020     
Tebrik ederim. Başarılı çalişmalarınızın devamını dilerim.

S
Sezgin Tosun      5.02.2020     
Ali , Gökçe hacamı tebrik ederim.Başka projelerede imza atacağınıza eminim.

Y
Yaşar Koçak      5.02.2020     
Pek çok okul için örnek çalışma. Emeği geçenleri tebrik ediyorum...

H
Hatice sözer      7.02.2020     
Tebrikler hocam başarılarınız daim olsun

E
Elif Sarı      20.02.2020     
Okulumuz için önemli ve güzel bir çalışma #128077;#127995;

H
Hüseyin ŞAHİN (İlçe Milli Eğitim Müdürü)      26.02.2020     
9 Mart İlkokulumuz başarılı etkinliklerin altına imza atıyor. Emeği geçenlere teşekkür ederim.