![](images/avatar/0.jpg)
ALİ YILMAZ, GÖKÇE KILIÇ YILMAZ
- Tarih: 04.02.2020Okunma: 795
Okuldan Benzer Haberler
-
Gözde Öztürk 523 UKULELEM ELİMDE BESTEM DİLİMDE eTwinning projesi 23 Nisan Şenliği
-
Gözde Öztürk 463 UKULELEM ELİMDE BESTEM DİLİMDE
-
Gözde Öztürk 775 HER SINIFA DOĞA MÜZESİ
-
Ali Yılmaz 462 SAFETY IS MY PRIORITY PROJEMİZ DEVAM EDİYOR
-
Ali Yılmaz 648 TÜRKİYE BİRİNCİSİ RİZE'DEN
-
Cemil KESEPARA 400 9 MART İLKOKULU'NA AVRUPA KALİTE ETİKETİ
-
CEMİL KESEPARA 419 OKULUM TEMİZ OLDU.ÇOCUKLAR SINIFLARA DOLDU.
-
Özlem Kamil 787 eTwinning PROJEMİZ UZAKTAN EĞİTİMDE DE DEVAM EDİYOR
-
ALİ YILMAZ, GÖKÇE KILIÇ YILMAZ 696 MY SAFE LIFE PROJESİNDE ÖĞRENCİLER BULUŞTU
-
ALİ YILMAZ, GÖKÇE KILIÇ YILMAZ 733 EVDE KAL GÜVENLİ OYUN OYNA
MY SAFE LIFE ETWINNING PROJESİ
My Safe Life eTwinning projesi başladı. Çayeli 9 Mart İlkokulu sınıf öğretmeni Ali Yılmaz ve Giresun Yeşilgiresun İlkokulu sınıf öğretmeni Semra Yavuz tarafından kuruculuğu yapılan My Safe Life (Güvenli Hayatım) projesi başladı. ülkemzden 10 ve Avrupa'nın çeşitli ülkelerinden 7 öğretmenin ortaklığında gerçekleşecek olan projede ilimizi Ali Yılmaz ile birlikte Çayeli 9 Mart İlkokul sınıf öğretmeni Gökçe Kııç Yılmaz da temsil edecek.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/etkinlik_foto/dosya_20200205093720m.jpg)
Günümüzde her alanda insan yaşamında en önemli konulardan biri de güvenliktir. Maslow’un ihtiyaçlar hiyerarşisinde fiziksel ihtiyaçlardan sonraki en önemli basamak güvenliktir. Projemizde, insan yaşamı boyunca ihtiyaç duyulan alanlardaki güvenlik sorunlarıyla ilgili etkinlikler tasarlanacaktır. e güvenlik, trafik güvenliği, okul güvenliği ve oyun güvenliği ile 4 farklı modülde güvenlik etkinlikleri tasarlanacaktır. Projemiz sonunda farklı alanlardaki güvenlik etkinlikleri ile öğrenilen bilgilerin yaşam becerisine dönüşmesi sağlanacaktır.
Projemiz ayrıca Türkiye'nin güvenlik alanında en iyi maden işletmelerinden biri olan Çayeli Bakır İşletmeleri tarafından desteklenmektedir.
Etiketler: