![](images/avatar/0.jpg)
BURAK TURGUT
MERKEZ - RİZE BORSA İSTANBUL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
- Tarih: 26.04.2022Okunma: 389
Okuldan Benzer Haberler
-
İlkay KABAOSMANOĞLU 41 BEN HER YERDE VARIM
-
İlkay KABAOSMANOĞLU 39 MÜNAZARA YARIŞMASI
-
Bahtiyar ÇORUH 39 ENGELLERİ SEVGİ İLE AŞIYORUZ
-
Belkız DELİHASAN 58 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Dursun MARAŞ 73 MİSAFİRİNİZ VAR
-
BURAK TURGUT 65 MİSAFİRİNİZ VAR
-
ÜMİT YILANDİLOĞLU 150 BİLEK GÜREŞİ
-
Ümit YILANDİLOĞLU 96 MİSAFİRİNİZ VAR
-
İlkay KABAOSMANOĞLU 82 TÜRKİYE GÜREŞ ŞAMPİYONASINDA OKULUMUZA BİR MADALYA ...
-
İlkay KABAOSMANOĞLU 95 DÖNEM SONU ETKİNLİK HAFTASI
ZEKA OYUNLARI KULÜBÜMÜZ GENÇLİK MERKEZİNDE
Okulumuz Zeka Oyunları Kulübü öğrencileri Rize Gençlik Merkezinde yeni zeka oyunları ile tanıştı.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/138681650983375.jpeg)
Okulumuz Zeka Kulübü danışman Öğretmeni Burak TURGUT ve zeka kulübü öğrencileri ile düzenlediğimiz gençlik merkezi ziyaretinde öğrencilerimiz ülkemize ait olan yerli zeka oyunları ve bunlar dışında yer alan popüler zeka oyunlarını oynayarak öğrendiler.
Rize Gençlik Merkezi Zeka Oyunları Eğitmeni Mehmet KARA öncülüğünde öğrencilerimize önce zeka oyunları tanıtıldı sonra ise öğrendikleri taktik ve stratejiler ile oynamaya ve öğrenmeye başladılar.
Kulüp öğrencilerimiz öğrendikleri bilgiler ile zeka oyunlarını okullarındaki diğer tüm öğrencilerimize anlatacaklar ve bu sayede zeka oyunlarının daha çok öğrencimiz tarafından bilinmesini ve öğrenmesini sağlayacaklar.
Yine öğrencilerimiz bu ziyaretle zeka oyunları ile alakalı yapılan yarışmaları hakkında bilgi sahibi oldular. Sıradaki ilk yarışmayı heyecanla beklediklerini söylediler.
Etiketler: