![](images/avatar/0.jpg)
Funda CİVELEK
ARDEŞEN - ARDEŞEN İMAM HATİP ORTAOKULU
- Tarih: 24.03.2022Okunma: 350
Okuldan Benzer Haberler
-
Funda CİVELEK 409 ARDEŞEN İMAM HATİP ORTAOKULU KODLUYOR
-
FATİH DAĞ 615 ERGENLİK DÖNEMİNDE YAŞANAN PSİKOLOJİK PROBLEMLER SEMİNERİ
-
FUNDA GÜNER KAL 1059 KARİYER GÜNLERİMİZ BAŞLADI
-
FUNDA GÜNER KAL 813 SOSYAL BİLGİLER DERSİNİ MÜZEDE İŞLEDİK
-
FATİH DAĞ 725 ARDEŞEN İHO OKUL DIŞI ÖĞRENME ETKİNLİĞİNDE
-
FATİH DAĞ 607 OKUL DIŞI ÖĞRENME ETKİNLİĞİ
18 MART ÇANNAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ
18 MART ÇANNAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/125361648107515.jpeg)
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü kapsamında okulumuz öğretmen ve öğrencileri tarafından düzenlenen anma programı Ardeşen Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Programa Kaymakam Ekrem ÇEÇEN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Reşat YAZAR ve bir çok protokol üyesi katıldı. İzleyiciler tarafından büyük beğeni toplayan program Rize TV aracılığıyla Facebook üzerinden canlı olarak yayınlandı. Program sonunda 18 Mart kapsamında yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilerimizin plaketleri ilçemiz kaymakamı ve diğer protokol üyeleri tarafından verildi.
Programda emeği geçen tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyor, bu vesile ile başta Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz.
Etiketler: