![](images/avatar/0.jpg)
Abdullah TOSUN
KALKANDERE - ATATÜRK ORTAOKULU
- Tarih: 14.01.2022Okunma: 725
Okuldan Benzer Haberler
-
Abdullah TOSUN 202 CODEWEEK KODLAMA ÇALIŞMALARI
-
Nur AKKOYUN 328 EMPATİ ÇARKI ÇEVRİLİYOR
-
Gülsüm TİRYAKİ 252 GÖZLERİMİZİ KAPAYALIM ENGELLERİ HEP BİRLİKTE AŞALIM
-
Abdullah TOSUN 483 KODLABÜYÜ.KODRİS İLE KODLAMA ÇALIŞMALARI
-
Abdullah TOSUN 315 YERLİ MALI HAFTASI ETKİNLİKLERİ
-
Abdullah TOSUN 449 BİLGE KUNDUZ ULUSLARARASI ENFORMATİK VE BİLGİ-İŞLEMSEL DÜŞÜNME ETKİNLİĞİ
-
Abdullah TOSUN 301 KODLAMA ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR
-
Abdullah TOSUN 281 AVRUPA KOD HAFTASI
-
Abdullah TOSUN 297 CODEWEEK KODLAMA ÇALIŞMALARI
-
Abdullah TOSUN 352 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ÇOŞKUYLA KUTLANDI
"DÜRÜST ÇOCUK" TİYATRO GÖSTERİMİZ
Kalkandere Değerler Okulu Projesi kapsamında ilçemizdeki her okulun bir değeri var. Okulumuz olarak belirlemiş olduğumuz değerimiz "Dürüstlük" oldu. Bu kapsamda okulumuzda Dürüst Çocuk adlı tiyatro gösterisi yapıldı.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/143881642173442.jpeg)
İlçemiz genelinde uygulanmakta olan Kalkandere Değerler Okulu Projesi kapsamında okulumuz tarafından seçilen değerimiz "Dürüstlük" oldu. Bu kapsamda okulumuz konferans salonunda ilçe milli eğitim müdürümüz Sayın Davut TİRYAKİ, ilçe müftümüz Sayın Mahmut Ali ATİK, şube müdürümüz Sayın Niyazi KOLOĞLU, öğretmenlerimizin, velilerimizin ve öğrencilerimiz katılımıyla yazarlığını okulumuz Müdür Yardımcısı Veysi SEVİMLİKURT'un yaptığı yönetmenliği okulumuz Türkçe öğretmeni Zeynep EMİRALİOĞLU'nun yaptığı oyunculukları ise okulumuz 6A sınıfı öğrencilerinin yaptığı "Dürüst Çocuk" adlı tiyatro gösterimiz yapıldı.
Tiyatromuzu izlemek için aşağıdaki linklere tıklayınız.
Etiketler: