![](images/avatar/0.jpg)
ESRA AKTAŞ
- Tarih: 26.12.2019Okunma: 2040
Okuldan Benzer Haberler
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 272 MİSAFİRİNİZ VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 280 GENÇLİK HAFTASI
-
Elif Arıman 68 YENİDEN KULLANMA ETKİNLİĞİ
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 473 I LOVE YOU MATH ETWINNING: KÜBİZM VE MATEMATİK
-
AYSUN ŞALCIOĞLU, Güven Şahin 274 MİSAFİRİNiz VAR
-
Aynur Yılmaz, Aylin Kaya Koto, Güven Şahin 124 MİSAFİRİN VAR
-
Güven Şahin 85 MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA KANO SPORU TANITIMI
-
Aylin Kaya Koto 178 MİSAFİRİN VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 385 MİSAFİRİN VAR
-
Berna Özpirinç 93 MİSAFİRİNİZ VAR
İKİSİ BİR ARADA İNGİLİZCE
Rize Merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu olarak bugün 5-E sınıfımızla İngilizce dersimizde saatler ve günlük rutinler konumuzla ilgili eğlenceli bir etkinlik yaptık.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20191226163725.jpeg)
Öğrencilerim Mickey mouse olan saat şablonunda İngilizce olarak yazan saatin kaç olduğunu bulup saatin üzerine çizdi ve resimde gördükleri günlük rutinlerin İngilizcelerini yazdı. Sonra birbirlerine sorular sorup karsılastırmalar yaptılar . Daha sonra saatlerimizi kesip boyayıp ingilizce panomuza astık. Böylece hem saatler hem de günlük rutinler konularını aynı anda pekiştirmiş olduk. Çocuklar bu tarz etkinlikler yapmayı cok seviyorlar ve böylece İngilizce dersini de seviyorlar . Eğlenerek öğrenmeye devam o zaman...
Etiketler: