![](images/avatar/0.jpg)
Metin TERZİOĞLU
- Tarih: 21.12.2019Okunma: 697
Okuldan Benzer Haberler
-
Günay AYGÜN 727 MİNİKLERİN UZAKTAN EĞİTİMİ DEVAM EDİYOR.
-
Metin TERZİOĞLU 939 UZAKTAN İLK ZÜMRE ÖĞRETMENLER KURULU TOPLANTIMIZ.
-
Metin TERZİOĞLU 778 1. KADEME UZAKTAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ TOPLANTIMIZ
-
Günay AYGÜN 978 23 NİSAN'DA BALKONLAR RENKLENSİN, ÇOCUKLAR ŞENLENSİN
-
Metin TERZİOĞLU 798 23 NİSAN ÇOCUĞU, BİR GÜNDE İKİ AYRI MUTLULUK
-
Muhammet KÜÇÜK 797 YÜZYILLAR YAŞA 23 NİSAN
-
Hasan Ali ÇOBANTÜRK 776 EVDE 23 NİSAN COŞKUSU
-
Muhammet KÜÇÜK 856 ATAM YANIMIZDA ÇALIŞMAMIZ
-
Sibel ÇOBANTÜRK 905 TÜRKİYE'NİN ÇOCUKLARI
-
Muhammet KÜÇÜK 781 HAYAL GÜCÜMLE SÜSLEDİM, AFİYETLE YEDİM.
SPORLA BÜYÜYORUZ.
Çocukların ev ile okul arasında geçen hayatlarına sporu katmayı, küçük yaşta spora yönlendirmeyi ve istenmeyen alışkanlıklardan korumayı amaçlayan "Sporla Büyüyorum" etkinliğı.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_201912212049289.jpg)
12 Aralık 2019 başlayıp, 8 hafta sürecek Sporla Büyüyorum Projesi kapsamında okulumuz 2. ve 3.sınıfları haftanın üç günü, Beden Eğitimi ve Oyun derslerinde ilçemiz Mehmet Akif Pirim Spor Salonu'nda uzman antrenörler eşliğinde farklı branşlarda sportif etkinlikler yapmaktadırlar. Öğrencilerimiz spor salonundan oldukça memnun ve mutlu ayrılmaktadırlar.
Sporla Büyüyorum etkinliği sayesinde, öğrencilerde okul başarısının artışını, disiplinli olmayı sağlayan aktiviteler, çocukların sorgulayıcı düşünmelerini de sağladığını gözlemekteyiz. Mutlu Çocuklar, Güçlü Yarınlar için, Projede emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunarız.
Etiketler: