![](images/avatar/0.jpg)
Halil ÇIRAK
PAZAR - Pazar Şehit Murat Naiboğlu Sivil Havacılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Tarih: 18.12.2019Okunma: 2290
Okuldan Benzer Haberler
-
TOHİT YAVUZ 264 TEMİZ OKUL TEMİZ ÇEVRE
-
TOHÄ°T YAVUZ 354 PAZAR SAHÄ°L MÃœFREZESÄ° ÅžEHÄ°TLÄ°K GEZÄ°SÄ°!
-
Halil ÇIRAK 7775 10 KASIM ATATÜRKÜ ANMA RESİM ÇALIŞMALARI
-
Halil ÇIRAK 672 10 KASIM ATATÜRKÜ ANMA ŞİİR ÇALIŞMALARI
-
Halil ÇIRAK 35160 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI RESİM YARIŞMASI
-
Halil ÇIRAK 841 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ŞİİR YARIŞMASI
-
Halil ÇIRAK 962 İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YAŞAR KOCAK'IN OKULUMUZU ZİYARETİ
-
Halil ÇIRAK 1483 PAZAR KAYMAKAMI SAYIN AYHAN TERZİ VE BERABERİNDEKİ HEYET YAPIMI TAMAMLANAN OKULUMUZDA İNCELEMELERDE BULİNDULAR
-
Halil ÇIRAK 7592 GÖRSEL SANATLAR DERSİ COVİT 19 CORONA VİRÜS KARİKATÜR YARIŞMASI
-
Halil ÇIRAK 1721 CORONA GÜNLERİNDE 19 MAYIS ÇALIŞMALARIMIZ!
DÜNYA SİVİL HAVACILIK GÜNÜ ETKİNLİĞİ
Pazar Sivil Havacılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Havacılık Kulübünün düzenlediği Uluslararası Dünya Sivil Havacılık Günü okulumuzda yapılan etkinliklerle kutlandı.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_201912181131190.jpg)
Pazar Sivil Havacılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Havacılık Kulübünün düzenlediği Uluslararası Dünya Sivil Havacılık Günü okulumuzda yapılan etkinliklerle kutlandı. Bu etkinlikler çerçevesinde Rize Türk Hava Kurumu başkanı Mehmet DEMİR yine aynı kurumdan model uçak eğitmeni Hakan YILMAZ okulumuza gelerek geleceğin havacılarına sivil havacılık, Türk havacılık tarihi ve Türk Hava Kurumu hakkında bilgiler verdiler. THK Rize Başkanı Mehmet DEMİR okulumuz 9. sınıf öğrencilerine verdiği tavsiyeler ve bilgilerle öğrencilerimizin ufkunu daha da genişletti. Okulumuzdaki model uçak kurslarını da veren Hakan YILMAZ ise Türk havacılık tarihinin en önemli isimlerinden olan Vecihi Hürkuş'un hayatını ve çalışmalarını anlatan bir sunum yaparak gençlere THK'nın faaliyetlerinden bahsetti. Kendilerine okulumuz adına teşekkür ediyoruz.
Etiketler:
YORUMLAR
Emeği geçen tüm öğretmen arkadaşlarımı tebrik ediyorum.