![](images/avatar/0.jpg)
Zeki KUVEL
- Tarih: 07.05.2019Okunma: 610
Okuldan Benzer Haberler
-
Zübeyde UZUN 471 RİZE MERKEZ İMAM HATİP ORTAOKULU KODLAMA HAFTASI ETKİNLİKLERİ
-
Zeki KUVEL 1002 PENFRIEND ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİK
-
Zeki KUVEL 880 ETKİLİ SINIF YÖNETİMİ ATÖLYE ÇALIŞMASI
-
Zeki KUVEL 976 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında okulumuzdaki tüm öğrencilerimize afet eğitimi konusunda bilgi verildi.
-
Zeki KUVEL 795 5.SINIF FEN DERSİ ETKİNLİKLERİMİZ
-
Zeki KUVEL 694 İNTERNET VE GÜVENLİ İNTERNET KULLANIMI SEMİNERİ
-
Zeki KUVEL 965 RİHODA BİLİM SÖYLEŞİSİ
-
Zeki KUVEL 775 GELENEKSEL EL SANATLARIMIZ
-
Zeki KUVEL 1025 SAĞLIKLI BESLENMEYİ ÖĞRENİYORUZ
-
Zeki KUVEL 647 RİHONUN ANTARTİKA KİTASINA YOLCULUĞU
RTEÜ SİMÜLASYON MERKEZİNE RİHO´DAN KEŞİF
Rize İmam Hatip Ortaokulu olarak 8.Sınıf öğrencilerimizle, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi Simülasyon Merkezine müdür yardımcımız Şükran Zenginoğlu ve Fen Bilimleri Öğretmeni Sibel Korucu ile birlikte ziyarette bulunduk.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190507130236.jpg)
Rize İmam Hatip Ortaokulu olarak 8.Sınıf öğrencilerimizle velimiz Sayın Şaban Mengene´nin desteği ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi Simülasyon Merkezine müdür yardımcımız Şükran Zenginoğlu ve Fen Bilimleri Öğretmeni Sibel Korucu ile birlikte ziyarette bulunduk.
Öğrencilerimizi memnuniyetle kabul eden RTEÜ görevlisi, simülasyon merkezi bölümlerini uygulamalı olarak öğrencilerimize tanıttı. Son sistem teknolojiye sahip merkezde uygulamalı eğitim gören tıp öğrencileri hakkında genel bilgi verildi.
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi Similasyon Merkezi´ne yoğun ilgi gösteren öğrencilerimizin ufuklarına destek veren velimiz Sayın Şaban Mengene ve bizleri misafir eden değerli personele şükranlarımızı sunuyoruz.
Etiketler: