![](images/avatar/0.jpg)
ESRA AKTAŞ
- Tarih: 13.12.2019Okunma: 966
Okuldan Benzer Haberler
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 273 MİSAFİRİNİZ VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 281 GENÇLİK HAFTASI
-
Elif Arıman 68 YENİDEN KULLANMA ETKİNLİĞİ
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 473 I LOVE YOU MATH ETWINNING: KÜBİZM VE MATEMATİK
-
AYSUN ŞALCIOĞLU, Güven Şahin 275 MİSAFİRİNiz VAR
-
Aynur Yılmaz, Aylin Kaya Koto, Güven Şahin 125 MİSAFİRİN VAR
-
Güven Şahin 86 MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA KANO SPORU TANITIMI
-
Aylin Kaya Koto 179 MİSAFİRİN VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 385 MİSAFİRİN VAR
-
Berna Özpirinç 93 MİSAFİRİNİZ VAR
OYUNLARLA İNGİLİZCE
Rize merkez Mehmet Akif Ersoy ortaokulu olarak bugün 5-E sınıfımızla ingilizce dersimizde saatler konumuzla ilgili olarak okul bahçemizde eğlenceli bir oyun oynadık.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20191213014323.jpeg)
Öğrencilerimiz ebe olan bir öğrenciye İngilizce olarak saatin kaç olduğunu sordu, ebe olan öğrenci cevap verdi ve öğrenciler de onun söylediği kadar adım atarak ve yerdeki ekstra kaç adım atmaları gerektiğini ingilizce olarak yazan kağıtları toplayarak çikolataya ulaşıp ödülü afiyetle yedi.Daha sonra ebe olan öğrenci başka bir öğrenciyi yakalayarak ebe yaptı, öğrencilerimiz için saatler konusunu cok sevdiği eğlenceli bir etkinlik oldu. Amacımız , öğrencilerimizin ingilizceyi daha da cok sevmesini sağlamak. Biz de onları cok seviyoruz, eğlenerek öğrenmeye devam o zaman..
Etiketler:
YORUMLAR
S
Sami Kemal OĞUZ
13.12.2019
Cevapla
MAŞALLAH TEBRİK EDİYORUM...
MAŞALLAH TEBRİK EDİYORUM...
-
EESRA AKTAŞ 13.12.2019
Çok teşekkürler..