![](images/avatar/0.jpg)
ESRA AKTAŞ
- Tarih: 11.12.2019Okunma: 869
Okuldan Benzer Haberler
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 273 MİSAFİRİNİZ VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 281 GENÇLİK HAFTASI
-
Elif Arıman 68 YENİDEN KULLANMA ETKİNLİĞİ
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 473 I LOVE YOU MATH ETWINNING: KÜBİZM VE MATEMATİK
-
AYSUN ŞALCIOĞLU, Güven Şahin 275 MİSAFİRİNiz VAR
-
Aynur Yılmaz, Aylin Kaya Koto, Güven Şahin 125 MİSAFİRİN VAR
-
Güven Şahin 86 MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA KANO SPORU TANITIMI
-
Aylin Kaya Koto 179 MİSAFİRİN VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 385 MİSAFİRİN VAR
-
Berna Özpirinç 93 MİSAFİRİNİZ VAR
GÜMÜŞ ETİKETİMİZ
Rize merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu olarak geçen yıl yapmıs olduğumuz etwinning projemiz kapsamında okulumuzda güvenli internet kullanımına yönelik Avrupa okul ağı olan European Schoolnet Academy tarafından verilen ve uluslararası alanda geçerliliği olan bronz etiketimizi gümüş etikete yükselttik.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20191211184344.jpeg)
Uluslararası alanda güvenli internet kullanımı konusunda farkındalık oluşturan bu etiket bronz, gümüş ve altın olmak üzere üç bölüme ayrılmaktadır.Gecen sene bronz seviyesinde etiket almıştık, daha sonra da yaptığımız başvurular sonucu bronz etiketten gümüş etiket seviyesine yükseldik. Etiketimiz Temmuz ayına kadar geçerliliğini koruyacaktır. Esafety etiketi 2012 yılında başlatılan bir Avrupa okul ağı girişimidir.Amacı Avrupa okullarına ve genişletilmiş okul ekosistemine güvenli internet kullanımı bilincini aşılamaktır.Ayrıca bu etiket okulumuza uluslarası alanda prestij sağlamaktadır.Bronz etiketten gümüş etikete yükseldiğimizi öğrenen öğrencilerimiz gibi bizler de cok mutluyuz.
Etiketler: