![](images/avatar/0.jpg)
Zeynep HELLAÇ AKSU
- Tarih: 01.12.2019Okunma: 951
Okuldan Benzer Haberler
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 272 MİSAFİRİNİZ VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 280 GENÇLİK HAFTASI
-
Elif Arıman 68 YENİDEN KULLANMA ETKİNLİĞİ
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 473 I LOVE YOU MATH ETWINNING: KÜBİZM VE MATEMATİK
-
AYSUN ŞALCIOĞLU, Güven Şahin 275 MİSAFİRİNiz VAR
-
Aynur Yılmaz, Aylin Kaya Koto, Güven Şahin 125 MİSAFİRİN VAR
-
Güven Şahin 85 MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA KANO SPORU TANITIMI
-
Aylin Kaya Koto 178 MİSAFİRİN VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 385 MİSAFİRİN VAR
-
Berna Özpirinç 93 MİSAFİRİNİZ VAR
BİBLİYOFİLLER KİTAPLA BÜYÜYEN NESİLLER RİZE KİTAP FUARI ETKİNLİKLERİNDE...
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencileri, Rize'de ikincisi düzenlenen kitap fuarına yoğun ilgi gösterdiler. Kitaplarla ve yazarlarla bir arada olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşadılar.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_201912012347370.jpg)
Bibliyofiller kitapla büyüyen nesiller, kitap stantlarında, kitapların dokusunu ve kokusunu hissederek dolaştılar ve almayı arzu ettikleri kitapları satın aldılar.Velilerimiz de fuarda bizlere eşlik ettiler.Birlikte kitaplar hakkında paylaşımlarda bulunduk..Okuduğumuz kitapların içeriğinden bahsettik.Çocuklarımız yazarlarla tanışıp sohbet ettiler.Söyleşilere katıldılar.Özellikle kitabını okudukları yazarların söyleşilerine katılıp onlarla etkileşimde bulundular, kitaplarla ilgili merak ettiklerini sordular.Çocuklarımızın bu muhteşem ilgisi hem öğretmenleri olarak bizleri hem de değerli velilerimizi gururlandırdı.Kitapla büyüyen nice nesiller yetiştirmek umuduyla...Etkinliğe emek veren öğretmenlerimiz Zeynep HELLAÇ AKSU, Aylin KAYA KOTO, Hayriye Dilek BEKTAŞ.
Etiketler: