![](images/avatar/0.jpg)
ESRA AKTAŞ
- Tarih: 30.11.2019Okunma: 1301
Okuldan Benzer Haberler
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 272 MİSAFİRİNİZ VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 280 GENÇLİK HAFTASI
-
Elif Arıman 68 YENİDEN KULLANMA ETKİNLİĞİ
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 473 I LOVE YOU MATH ETWINNING: KÜBİZM VE MATEMATİK
-
AYSUN ŞALCIOĞLU, Güven Şahin 274 MİSAFİRİNiz VAR
-
Aynur Yılmaz, Aylin Kaya Koto, Güven Şahin 125 MİSAFİRİN VAR
-
Güven Şahin 85 MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA KANO SPORU TANITIMI
-
Aylin Kaya Koto 178 MİSAFİRİN VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 385 MİSAFİRİN VAR
-
Berna Özpirinç 93 MİSAFİRİNİZ VAR
MESAJINIZ VAR
Rize Merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu olarak öğretmenlerimize verilecek en güzel hediyenin öğrencilerinden gelen anlamlı mektuplar, şiirler, notlar olduğunu düşündük.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20191130234212.jpeg)
Bu nedenle ingilizce öğretmeni arkadasım Aslı hocamla birlikte öğretmenlerimiz için öğretmenler günü kutlama programımıza ek olarak bir pano hazırladık. Panomuza her öğretmenimiz için ayrılan zarflar astık. Öğrencilerimize öğretmenlerimizin zarflarına istedikleri mektupları, şiirleri, notları bırakabileceklerini söyledik.Hem öğrencilerimiz hem öğretmenlerimiz öyle mutlu oldular ki.. Zarflara mektup bırakmak İçin okulumuzda adeta yarış oldu. Notlarını okuyan öğretmenlerimiz unutulmayacak eğlenceli anlar yaşadı.Amacımız mutlu öğrenci, mutlu öğretmen olan bir okul ortamı oluşturmaktı. Aldığımız dönütlerle amacımıza ulaştığımızı görüp bizde mutlu olduk. Eğitimin bir parçası olan öğrenci ve öğretmenlerimiz bizim için cok değerli. Umarım hep birlikte böyle mutlu oluruz ...
Etiketler: