![](images/avatar/0.jpg)
Mehmet Şahin YAZICI
- Tarih: 22.11.2019Okunma: 769
Okuldan Benzer Haberler
-
Hasan ÖZTÜRK 1420 İLKOKUL SINIFLARIMIZDA 19 MAYIS ETKİNLİKLERİ
-
Zarife SUNGUR 740 19 MAYIS'A ÖZEL ANASINIFI ETKİNLİKLERİ
-
Zarife SUNGUR 762 ANA SINIFIMIZDA UZAKTAN EĞİTİM
-
Refika ERDOĞAN 1155 EVDE SAAT YAPIMI ETKİNLİĞİ
-
Ali ÇOLAK 625 DEPREM TATBİKATI YAPILDI
-
Emircan KAYA 620 PARAMIZI TANIYALIM
-
EMİRCAN KAYA 769 KÜLTÜR VE SANATLA BULUŞTUK
-
EMİRCAN KAYA 720 İLK MEKTUBUM
-
Ali ÇOLAK 717 KİTAP FUARI DÜZENLENDİ
-
Ali ÇOLAK 1002 ÖĞRENCİLERİMİZLE ÇEVRE TEMİZLİĞİ
BAHÇEMİZ RENKLENSİN
18-22 Haziran seminer dönemimizde ana sınıflarımızın öğrenme alanlarında düzenlemeler yaptık.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_201911221025270.jpg)
TOKİ İlkokulu öğretmenleri "Bahçemiz Renklensin, Gönüllerimiz Şenlensin, Öğrencilerimiz Eğlenerek Öğrensin" sloganı ile yola çıkarak seminer döneminde okul bahçesinde anasınıflarımız için renkli öğrenme alanları hazırladı.
Etiketler:
YORUMLAR
Y
N
B
M
K
Kevser ŞAHİN 27.11.2019
Cevapla
Seminer dönemleri farklı bir boyut kazandı artık. Mesleki gelişim, sosyal-kültürel faaliyetler, okulların fiziki yapılarına katkılar, öğretmenler arası işbirliği ve iletişim ile okul iklimine dair gelişmeler. Ara tatilin rengi bu renkler… Okul öncesi öğrencilerinde mekan algısı ve okul aidiyetini olumlu yönde etkileyecek bu güzel çalışmada emeği geçen herkesi kutluyorum.
Seminer dönemleri farklı bir boyut kazandı artık. Mesleki gelişim, sosyal-kültürel faaliyetler, okulların fiziki yapılarına katkılar, öğretmenler arası işbirliği ve iletişim ile okul iklimine dair gelişmeler. Ara tatilin rengi bu renkler… Okul öncesi öğrencilerinde mekan algısı ve okul aidiyetini olumlu yönde etkileyecek bu güzel çalışmada emeği geçen herkesi kutluyorum.
M