![](images/avatar/0.jpg)
ESRA AKTAŞ
- Tarih: 11.11.2019Okunma: 647
Okuldan Benzer Haberler
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 272 MİSAFİRİNİZ VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 280 GENÇLİK HAFTASI
-
Elif Arıman 68 YENİDEN KULLANMA ETKİNLİĞİ
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 473 I LOVE YOU MATH ETWINNING: KÜBİZM VE MATEMATİK
-
AYSUN ŞALCIOĞLU, Güven Şahin 275 MİSAFİRİNiz VAR
-
Aynur Yılmaz, Aylin Kaya Koto, Güven Şahin 125 MİSAFİRİN VAR
-
Güven Şahin 86 MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA KANO SPORU TANITIMI
-
Aylin Kaya Koto 178 MİSAFİRİN VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 385 MİSAFİRİN VAR
-
Berna Özpirinç 93 MİSAFİRİNİZ VAR
GELECEĞE NEFES OL
Bir ağacın gölgesinde olmak kadar huzur verici, Berrak sulardaki saflık kadar kusursuz, Topraktaki o sonsuz bereket, Ve aldığımız nefes kadar anlamlı bir gün...
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20191111181220.jpeg)
Bizler Rize Merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 6-A sınıfı olarak Tarım ve Orman Bakanlığımızca Türkiye’nin 81 ilinde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen “Geleceğe nefes ol” kampanyasında yer alarak Isırlık Tabiat Parkında fidanlarımızı diktik. Günün kahramanları, kendi nefesleri için fidanlarını diken canım öğrencilerimdi. Bu anlamlı günde bize eşlik eden Okul Müdürümüz Muhammed Kumbasar'a ve cocuklarımıza çok güzel el emeği isim kartları ve pankartlar hazırlayan velilerimize çok teşekkür ederiz.
Etiketler: