Vedat MAZGAL
MERKEZ - Hasan Kemal Yardımcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Tarih: 31.10.2019Okunma: 545
Okuldan Benzer Haberler
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 381 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN BEŞİNCİ HAREKETLİLİĞİNİ TÜRKİYENİN DÜZCE ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 710 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN DÖRDÜNCÜ HAREKETLİLİĞİNİ SIRBİSTANIN BELGRAD ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 675 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN ÜÇÜNCÜ HAREKETLİLİĞİNİ ROMANYANIN KÖSTENCE ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 421 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZ İKİNCİ HAREKETLİLİĞİNİ AVUSTURYANIN BAŞKENTİ VİYANADA GERÇEKLEŞTİRDİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 527 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZ İLK HAREKETLİLİĞİNİ MACARİSTANIN BAŞKENTİ BUDAPEŞTEDE GERÇEKLEŞTİRDİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 635 OKULUMUZ MAVİ OKUL ETİKETİ ALMAYA HAK KAZANDI
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 597 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" ETWINNING PROJEMİZDE SANAL SERGİMİZ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 434
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 535 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" ETWINNING PROJEMİZDE YAPBOZ ETKİNLİĞİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 450 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" PROJE EKİBİ ÇEVRİMİÇİ ETKİNLİKLERDE BULUŞUYOR
AYNI DENİZİN ÇOCUKLARIYIZ BİZ
Ülkemizin üç tarafı denizlerle kaplı olmakla birlikte bu konudaki payı önemli ölçüde Karadeniz teşkil etmektedir.
Karadeniz, özel bir coğrafyada bulunan bir iç deniz olmasının yanı sıra birçok renkli kültürü kıyısında barındırmaktadır. Projemiz Karadeniz'e kıyısı olan şehirlerimiz ile Ukrayna, Romanya, Gürcistan gibi ülkelerin katılımıyla yürütülen bir projedir. Bu proje süresince milli, kültürel, fiziki, sosyal, yöresel ve farkındalık yaratıcı çalışmalar yapılacaktır. Ayrıca bir iç deniz olmasından dolayı Karadeniz'in yaşadığı kirliliğe dikkat çekilecek ve bu konuda çalışmalar yapılacaktır. Bu proje ile öğrencilerimizin yaşadıkları coğrafyayı tanımaları, kültürel değerlerini özümsemeleri, farklı kültürlerle etkileşim sağlamaları, unutulmaya yüz tutmuş bölgemize ait değerleri tanımaları, çevreci bir anlayış kazanmaları ve yabancı dil becerilerinin geliştirilmesi hedeflenmiştir.
Etiketler: