MESUT AYKUT
- Tarih: 31.10.2019Okunma: 733
Okuldan Benzer Haberler
-
İNCİ YILDIZ 81 MİSAFİRİNİZ VAR
-
KADİR DELİBAŞ 80 ATASÖZLERİ VE DEYİMLERİMİZ
-
Nursema Atagün,Pınar Gül ve Meryem Demircioğlu 137 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Emin Mahmutoğlu 83 TURŞULARIMIZ HAZIR
-
Emin Mahmutoğlu 221 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Gülüzar Yazar 158 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Göksel Yıldırımkaya 127 ÇÖMLEK YAPIYORUZ
-
Göksel Yıldırımkaya 155 YERLİ MALI HAFTASI
-
Emin Mahmutoğlu 270 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Emin Mahmutoğlu 161 MİSAFİRİNİZ VAR
MERKEZ FATİH İLKOKULU CUMHURİYET BAYRAMI
29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 96. Yıl dönümünü, ATATÜRK başta olmak üzere, acısı yüreğimizde çok taze olan Mehmetçiklerimiz ile ebediyete intikal etmiş şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz şükran duyguları ve rahmetle anıyoruz.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 96. Yıldönümünü Okulumuzda Okul İdarecileri, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimizle birlikte çoşkulu bir şekilde kutlandı. Öğretmen ve öğrencilrimizin hazırlamış olduğu gösteriler ve şiirlerle birlikte hazırlanan program sona erdi. Hafta boyunca okul panoları 29 Ekim Cumhurit Bayramına yönelik süslendi. Emeği geçen bütün paydaşlara teşekkür ederiz.
Etiketler: