![](images/avatar/0.jpg)
- Tarih: 26.04.2019Okunma: 963
Okuldan Benzer Haberler
-
Leyla Nişancı 189 "KÜLTÜRÜMÜZ İLE YAŞIYORUZ" ETKİNLİĞİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ NİMET BÜYÜK KATILIMI İLE GERÇEKLEŞMİŞTİR.
-
Leyla Nişancı 195 MİSAFİRİMİZ VAR PROJESİ KAPSAMINDA MİSAFİRLİKLERE DEVAM EDİYORUZ.
-
Metin TERZİOĞLU 806 ÖĞRETMENELER KURULU TOPLANTIMIZI ZOOM ÜZERİNDEN YAPTIK.
-
Metin TERZİOĞLU 652 OKULUMUZ LGS'YE HAZIR
-
Metin TERZİOĞLU 905 EVDE KALSAK DA SPORSUZ KALMAYACAĞIZ.
-
Metin TERZİOĞLU 1389 EBA'DA CANLI DERSİMİZ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
-
Metin TERZİOĞLU 697 EBA CANLI DERSLERE DEVAM
-
Metin TERZİOĞLU 802 HEMŞİRELER GÜNÜ
-
Metin TERZİOĞLU 875 EVDE SPOR YAPIYORUZ
-
Metin TERZİOĞLU 978 VELİLERİMİZE MİSAFİR OLDUK
HAMİ OKUL İLE BİRLİKTE ÇOCUK HASTALARIN ZİYARETİ
2023 Eğitim Vizyonu ve Hami Okul kapsamında, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Haftasında Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Servisinde Çocuk Hastalar ziyaret edildi.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190426221945.jpg)
Okulumuz Hüseyin Sarıoğlu Ortaokulu, kardeş okulumuz Çözüm Koleji ile birlikte yürüttüğümüz HAMİ PROJESİ kapsamında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Haftasında Rize Recep Tayyip Erdoğan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Servisini ziyaret ettik. Öğrencilerimiz serviste yatan hasta çocuklara kendilerinin yaptığı çeşitli hediyelerle geçmiş olsun dileklerinde bulundular. Bu anlamlı günde kendilerini yalnız hissetmemeleri gerektiğini ve kardeşlik bağı ile bağlı olduklarını ifade ettiler. Çocuklarımızın yüce gönüllerine teşekkür eder, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutlarız.
Etiketler:
YORUMLAR
Z
M
E
H
G