![](images/avatar/0.jpg)
ESRA AKTAŞ
- Tarih: 21.10.2019Okunma: 729
Okuldan Benzer Haberler
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 273 MİSAFİRİNİZ VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 281 GENÇLİK HAFTASI
-
Elif Arıman 68 YENİDEN KULLANMA ETKİNLİĞİ
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 473 I LOVE YOU MATH ETWINNING: KÜBİZM VE MATEMATİK
-
AYSUN ŞALCIOĞLU, Güven Şahin 276 MİSAFİRİNiz VAR
-
Aynur Yılmaz, Aylin Kaya Koto, Güven Şahin 125 MİSAFİRİN VAR
-
Güven Şahin 86 MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA KANO SPORU TANITIMI
-
Aylin Kaya Koto 179 MİSAFİRİN VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 386 MİSAFİRİN VAR
-
Berna Özpirinç 93 MİSAFİRİNİZ VAR
DİSİPLİNLERARASI YAKLAŞIMLA İNGİLİZCE VE GÖRSEL SANATLAR
Rize Merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu olarak 5-E sınıfımızda İngilizce dersinde ülkeler ve milletler konusunu Görsel Sanatlar dersinin bir tekniği olan mandala ile birleştirdik .
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20191021193140.jpeg)
Öğrencilerimiz küçük yaş grubu olduğu için resim yapmayı cok seviyor. Düşündük ki o zaman çok karıştırılan bir konu olan ülkeler ve milletleri resim dersinin bir tekniğiyle öğrensinler. Öğrencilerimiz mandala tekniğiyle ülkeleri ve milletleri öğrenip İngilizcelerini birbirlerine sordu. Ülkemizin ve diğer ülkelerin değerlerini, gelenek- göreneklerini öğrendi. Disiplinlerarası yaklaşımı eğitimde kullanmamız çok işe yaradı.Çocuklarımız artık İngilizceyi çok seviyor
Etiketler: