![](images/avatar/0.jpg)
MERYEM TURGUT
- Tarih: 26.04.2019Okunma: 607
Okuldan Benzer Haberler
-
MERYEM TURGUT 514 ERDEM DERGİSİNİN 14. SAYISI OKUYUCUYLA BULUŞTU
-
MERYEM TURGUT 619 OKUL DIŞI ÖĞRENME TOMON ETKİNLİĞİ
-
578 İLK FELSEFE DERGİMİZ PARADİGMA YAYINLANDI
-
799 TİYATRO İLE İNGİLİZCE SINAVI
-
451 TOPRAĞA VE ÇEVREYE DOKUNMAK
-
464 TİYATRO İLE İNGİLİZCE SINAVI
-
468 FUAT SEZGİN VE İSLAM MEDENİYETİ SEMPOZYUMU
-
792 GELECEĞE MEKTUP
-
652 RSBLFM Yayında
-
394 Pansiyonda Kalan Öğrencilerimize Yönelik Sinema Etkinliği Gerçekleştiriyoruz
FOTOĞRAF SOHBETLERİMİZİN SONUNCUSUNU DÜZENLEDİK
Fotoğraf Sohbetleri kapsamında düzenlediğimiz etkinliğin beşincisi Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ali GÜVELOĞLU tarafından okulumuz konferans salonunda düzenlendi.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190426134418.jpg)
Fotoğraf Sohbetleri kapsamında düzenlediğimiz etkinliğin beşincisi Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ali GÜVELOĞLU tarafından okulumuz konferans salonunda düzenlendi. Göbeklitepe tarihi hakkında bizi aydınlatan değerli hocamıza Fotoğraf Sohbetleri sunan diğer hocalarımız olan RTEÜ Genel Sekreteri ve Frize Yönetim Kurulu Başkanı Adnan ER; İnşaat Mühendisi, Fotoğraf Sanatçısı ve Frize Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Ali AK, Fotoğraf sanatçısı ve Frize Yönetim Kurulu üyesi Murat TOPAL, Gazeteci Belgesel ve Fotoğraf Sanatçısı Ali Kemal ATİK katıldılar. Program sonunda Okul Müdürümüz Meryem TURGUT tarafından değerli misafirlerimize plaket takdim edildi. Değerli Konuklarımıza Fotoğraf Sohbetleri kapsamında okulumuzda yaptıkları çalışmalardan dolayı çok teşekkür ederiz.
Etiketler: