![](images/avatar/0.jpg)
ESRA AKTAŞ
- Tarih: 21.10.2019Okunma: 484
Okuldan Benzer Haberler
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 273 MİSAFİRİNİZ VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 280 GENÇLİK HAFTASI
-
Elif Arıman 68 YENİDEN KULLANMA ETKİNLİĞİ
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 473 I LOVE YOU MATH ETWINNING: KÜBİZM VE MATEMATİK
-
AYSUN ŞALCIOĞLU, Güven Şahin 275 MİSAFİRİNiz VAR
-
Aynur Yılmaz, Aylin Kaya Koto, Güven Şahin 125 MİSAFİRİN VAR
-
Güven Şahin 86 MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA KANO SPORU TANITIMI
-
Aylin Kaya Koto 178 MİSAFİRİN VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 385 MİSAFİRİN VAR
-
Berna Özpirinç 93 MİSAFİRİNİZ VAR
NEFİS KAHVALTIMIZ
Rize Merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu olarak 6. sınıflarda İngilizce dersindeki nefis kahvaltı (yummy breakfast) ünitesini sınıflarımızda kahvaltı yaparak işledik.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20191021184508.jpeg)
6-A ve 6-B sınıflarımızda “Yummy Breakfast (Lezzetli, nefis kahvaltı)” ünitemizle ilgili olarak öğrencilerimize “Kahvaltıda ne yersin?” sorusunu yönelttik. Onlar da kahvaltıda neleri sevdiklerini, neleri yemek istediklerini söyledi. Yiyeceklerin İngilizcelerini afiyetle yiyerek öğrendik😀Bu güzel etkinlikte yanımızda olan değerli velilerimize cok teşekkür ederim, hepinizin eline sağlık. Çocuklarımız için hem etkili öğrenme hem de çok keyifli bir gün oldu.Her şey onlar İçin.
Etiketler:
YORUMLAR
M
E
Y
E