![](images/avatar/0.jpg)
ESRA AKTAŞ
- Tarih: 20.10.2019Okunma: 661
Okuldan Benzer Haberler
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 273 MİSAFİRİNİZ VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 281 GENÇLİK HAFTASI
-
Elif Arıman 68 YENİDEN KULLANMA ETKİNLİĞİ
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 473 I LOVE YOU MATH ETWINNING: KÜBİZM VE MATEMATİK
-
AYSUN ŞALCIOĞLU, Güven Şahin 275 MİSAFİRİNiz VAR
-
Aynur Yılmaz, Aylin Kaya Koto, Güven Şahin 125 MİSAFİRİN VAR
-
Güven Şahin 86 MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA KANO SPORU TANITIMI
-
Aylin Kaya Koto 179 MİSAFİRİN VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 386 MİSAFİRİN VAR
-
Berna Özpirinç 93 MİSAFİRİNİZ VAR
SINIF GAZETEMİZ
Geçen yıl Rize Merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 5- A sınıfı olarak başladığımız sınıf gazetesi serüvenimize bu yıl 6-A sınıfı olarak devam ediyoruz.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20191020011625.jpeg)
Her ay sınıfımızda yaptığımız etkinlikler, sosyal-sportif ve akademik faaliyetler gazetemizde yer almaktadır. Böylelikle öğrencilerimiz dersler dışında sosyal etkinliklere de yönelmiş olmaktadır. Ayrıca sınıf gazetemiz sayesinde öğrencilerimize unutamayacağı güzel anılar kalmaktadır. Gazetemizin bu yılki ilk sayısını müdür beye takdim ettik. Değerli müdürümüze gazetemize ve çocuklarımıza göstermiş olduğu ilgiden dolayı cok teşekkür ederiz. Öğrencilerimiz Asya ve İlkbal'i de tebrik ederiz, emeğinize sağlık çocuklar..
Etiketler: