![](images/avatar/0.jpg)
ESRA AKTAŞ
- Tarih: 20.10.2019Okunma: 708
Okuldan Benzer Haberler
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 272 MİSAFİRİNİZ VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 280 GENÇLİK HAFTASI
-
Elif Arıman 68 YENİDEN KULLANMA ETKİNLİĞİ
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 473 I LOVE YOU MATH ETWINNING: KÜBİZM VE MATEMATİK
-
AYSUN ŞALCIOĞLU, Güven Şahin 274 MİSAFİRİNiz VAR
-
Aynur Yılmaz, Aylin Kaya Koto, Güven Şahin 125 MİSAFİRİN VAR
-
Güven Şahin 85 MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA KANO SPORU TANITIMI
-
Aylin Kaya Koto 178 MİSAFİRİN VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 385 MİSAFİRİN VAR
-
Berna Özpirinç 93 MİSAFİRİNİZ VAR
DOĞAYI SEVİYORUZ HAYVANLARI KORUYORUZ
Bizler Rize Merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 6-A sınıfı olarak hayvanları ve doğayı çok seviyoruz. Bu nedenle biz de bir katkıda bulunmak istedik. Uluslararası bir kuruluş olan doğal yaşamı koruma vakfından nesli tükenmekte olan bir hayvan olan penguen evlat edindik.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20191020005830.jpeg)
Penguenimizin beslenmesi, bakımı bizim adımıza yapılacak. Böylece hem okulumuzun adını uluslarası platformda duyurmak istedik hem de hayvanlarımızı, doğayı korumak istedik. Uluslarası doğal hayatı koruma vakfı da bize bir sertifika gönderip yaptığımız bu davranışın herkese örnek olmasını ve bizler için de güzel bir anı olarak kalmasını istedi. Çocuklarımızın sevgi dolu kalpleri umarım herkese ulaşır ve çevremizde gerek hayvanları gerek doğayı korumak için yapılan çalışmalar daha fazla yaygınlaşır.
Etiketler: