![](images/avatar/0.jpg)
Meryem Eğrioğlu
- Tarih: 20.04.2019Okunma: 657
Okuldan Benzer Haberler
-
Fadime KARAASLAN 432 DOĞAMIZ İÇİN TİŞÖRT TASARLADIK.
-
Seher Sayın 587 EKOTİMLERİMİZİN GERİ DÖNÜŞÜM KUTULARI
-
Seher Sayın 515 EKOTİMLERİMİZİN TİŞÖRT TASARIMI
-
Fadime KARAASLAN 475 FİDAN DİKİM ETKİNLİĞİMİZ
-
Fadime KARAASLAN 460 EVLERİMİZ GERİ DÖNÜŞÜM YUVASI
-
Seher Sayın 485 FİDAN DİKME ETKİNLİĞİMİZ
-
Meryem Eğrioğlu 468 ŞEHR-İ AY
-
Meryem EĞRİOĞLU 698 FELSEFE GÜNÜ YAZAR-ÖĞRENCİ-ÖĞRETMEN BULUŞMASI
-
Meryem Eğrioğlu 680 STEM ÇOCUK KULÜBÜNDEN EL BECERİSİ ETKİNLİĞİ
-
Meryem Eğrioğlu 815 STEM everyway that we can Projesi İle Romanya ve Azerbaycan'a Ulaştılar
TÜRK ALFABESİNİ MİNİ KİTAPÇIK İLE TANITTIK
TOBB İlkokulu 1-B Sınıfı; öğretmenleri Meryem Eğrioğlu rehberliğinde "A Magical İntercultural Friendship Network 'adlı proje kapsamında bu yıl öğrendikleri alfabeyi tanıtan kitapçık hazırladılar.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190420175859.jpg)
Sırbistan, İspanya, Arnavutluk, Makedonya, Bosna-Hersek, Karadağ ve Türkiye 'den öğretmen ve öğrencilerin katıldığı "Büyülü Kültürler Arası Bir Dostluk Ağı"adında 7 hafta sürecek proje için Türk Alfabesini tanıtan bir kitapçık için önce harfleri paylaştılar, sonra bu harf ile başlayan en sevdikleri varlığı belirleyip görselini yaptılar.
Hazırladıkları kitapçığı okul müdürü, müdür yardımcıları ve okul rehber öğretmenlerine sundular ve de kapak yazısını yazdırdılar. İlk kitaplarını çıkarmanın ve farklı kültürler tanımanın mutluluğunu yaşadılar.
Etiketler: