![](images/avatar/0.jpg)
- Tarih: 18.04.2019Okunma: 511
Okuldan Benzer Haberler
-
Mustafa Hatırnaz 868 GELECEĞİN HEMŞİRELERİNİ YETİŞTİRENLER HEMŞİRELERİ UNUTMADI
-
MUSTAFA ÖNER HATIRNAZ 755 ÖĞRENCİLERİMİZE DİN VE AİLE KONULU SEMİNER VERİLDİ
-
Muhammet Muzaffer SÜMER 1629 10 MART PAZAR'IN KURTULUŞU İLÇE PROGRAMIMIZ
-
MUSTAFA ÖNER HATIRNAZ 3189 DİN KÜLTÜRÜ DERSİNDE DERS İLE ALAKALI TABU OYNADIK
-
MUSTAFA ÖNER HATIRNAZ 705 MİSAFİRİNİZ VAR PROJESİ
-
MUSTAFA ÖNER HATIRNAZ 743 BASKETBOL TURNUVASI
-
MUSTAFA ÖNER HATIRNAZ 1209 PERİYODİK TABLO 150. YAŞINDA
-
MUSTAFA ÖNER HATIRNAZ 801 PAZARIN NABZINI TUTUYORUZ
-
MUSTAFA ÖNER HATIRNAZ 636 OKULDA DİYABET PROGRAMI EĞİTİMİ
-
MUSTAFA ÖNER HATIRNAZ 526 AYDER-AVUSOR VE HUSER YAYLALARINI GEZDİK
HASTA VE YAŞLI BAKIMINA ERASMUS+ PENCERESİNDEN BAKIŞ PROJEMİZ
Okulumuz 10 Mart Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak 2018 teklif çağrısı döneminde ERASMUS + Programı Mesleki Eğitim Öğrenici ve Personel Hareketliliği Projeleri kapsamında “2018-1-TR01-KA102-049881” nolu “Hasta ve Yaşlı Bakımına Erasmus+ Penceresinden Bakış” isimli proje Ulusal Ajans tarafından desteklenmeye değer bulunmuştur.
Ülkeler arası işbirliğinin kullanılarak mesleki eğitim sistemleri ile uygulamalarında kalitenin geliştirilmesini, yeniliklerin teşvik edilmesini ve mesleki eğitimin Avrupa boyutunun güçlendirilmesini amaçlayan bu program kapsamında, 1 öğretmen ve 10 öğrencimiz 17/03/2019-30/03/2019 tarihleri arasında 14 gün boyunca Almanya’nın Berlin şehrinde Sağlık Hizmetleri alanında çeşitli eğitimler aldılar. Bu eğitimler sonucunda meslekleri hakkında bir çok bilgi ve deneyim sahibi olarak katılım sertifikalarını aldılar.
Etiketler: