![](images/avatar/0.jpg)
- Tarih: 02.04.2019Okunma: 489
Okuldan Benzer Haberler
-
MERYEM TURGUT 514 ERDEM DERGİSİNİN 14. SAYISI OKUYUCUYLA BULUŞTU
-
MERYEM TURGUT 619 OKUL DIŞI ÖĞRENME TOMON ETKİNLİĞİ
-
578 İLK FELSEFE DERGİMİZ PARADİGMA YAYINLANDI
-
799 TİYATRO İLE İNGİLİZCE SINAVI
-
451 TOPRAĞA VE ÇEVREYE DOKUNMAK
-
464 TİYATRO İLE İNGİLİZCE SINAVI
-
468 FUAT SEZGİN VE İSLAM MEDENİYETİ SEMPOZYUMU
-
792 GELECEĞE MEKTUP
-
652 RSBLFM Yayında
-
394 Pansiyonda Kalan Öğrencilerimize Yönelik Sinema Etkinliği Gerçekleştiriyoruz
KİTAP TAHLİLİ “KAFKA VE DÖNÜŞÜM ROMANI’NA FARKLI BİR BAKIŞ”
Rize Sosyal Bilimler Lisesi olarak bu yıl 55. si düzenlenen “Kütüphane Haftasını” hazırladığımız farklı etkinliklerle kutladık. Türk Dili Edebiyatı öğretmenimiz Şeyma ÇİÇEK’in danışmanlığında; öğrencilerimiz Betül TERZİ, İrem PERİLİ, Kübra GENÇ ve Hülya KAL’ın sunumları ile 27 Mart Çarşamba günü Rize İl Halk Kütüphanesinde etkili bir sunum gerçekleştirildi. Öğrencilerimiz hazırladıkları “Kafka ve Dönüşüm Romanı’na Farklı Bir Bakış” adlı tanıtımları ile okuma etkinliğini zenginleştirmeyi hedeflediler. “Dönüşüm” romanı özelinde gerçekleştirdikleri çok boyutlu okumalarını çeşitli görsellerle de zenginleştiren öğrencilerimiz, dinleyicileri kitabın büyülü dünyasına dahil etmeyi amaçladılar. Rize İl Halk Kütüphanesinde gerçekleştirilen etkinliğe öğrencilerimizden Nisanur ABAY ve Esra Naz BUÇAN da “Dönüşüm” ü resmederek katkı sağladılar.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190402110616.jpg)
Rize Sosyal Bilimler Lisesi olarak bu yıl 55. si düzenlenen “Kütüphane Haftasını” hazırladığımız farklı etkinliklerle kutladık. Türk Dili Edebiyatı öğretmenimiz Şeyma ÇİÇEK’in danışmanlığında; öğrencilerimiz Betül TERZİ, İrem PERİLİ, Kübra GENÇ ve Hülya KAL’ın sunumları ile 27 Mart Çarşamba günü Rize İl Halk Kütüphanesinde etkili bir sunum gerçekleştirildi. Öğrencilerimiz hazırladıkları “Kafka ve Dönüşüm Romanı’na Farklı Bir Bakış” adlı tanıtımları ile okuma etkinliğini zenginleştirmeyi hedeflediler. “Dönüşüm” romanı özelinde gerçekleştirdikleri çok boyutlu okumalarını çeşitli görsellerle de zenginleştiren öğrencilerimiz, dinleyicileri kitabın büyülü dünyasına dahil etmeyi amaçladılar. Rize İl Halk Kütüphanesinde gerçekleştirilen etkinliğe öğrencilerimizden Nisanur ABAY ve Esra Naz BUÇAN da “Dönüşüm” ü resmederek katkı sağladılar.
Programımızı; müdürümüz Meryem TURGUT, okulumuz öğrenci ve öğretmenlerinin yanı sıra velilerimiz ,İl Halk Kütüphanesi Müdürü ve çalışanları da teşrifleriyle onurlandırdılar. Dinleyiciler tarafından büyük beğeni toplayan etkinliğimiz okulumuz müdürü Meryem Turgut ve İl Halk Kütüphanesi Müdürü Muhammet Yetkin KAN‘ın tebrik ve teşekkürleri ile son bulmuştur.
Etiketler: