![](images/avatar/0.jpg)
MERKEZ - Hasan Kemal Yardımcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Tarih: 22.01.2019Okunma: 486
Okuldan Benzer Haberler
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 380 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN BEŞİNCİ HAREKETLİLİĞİNİ TÜRKİYENİN DÜZCE ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 709 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN DÖRDÜNCÜ HAREKETLİLİĞİNİ SIRBİSTANIN BELGRAD ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 674 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN ÜÇÜNCÜ HAREKETLİLİĞİNİ ROMANYANIN KÖSTENCE ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 421 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZ İKİNCİ HAREKETLİLİĞİNİ AVUSTURYANIN BAŞKENTİ VİYANADA GERÇEKLEŞTİRDİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 527 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZ İLK HAREKETLİLİĞİNİ MACARİSTANIN BAŞKENTİ BUDAPEŞTEDE GERÇEKLEŞTİRDİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 634 OKULUMUZ MAVİ OKUL ETİKETİ ALMAYA HAK KAZANDI
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 596 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" ETWINNING PROJEMİZDE SANAL SERGİMİZ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 433
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 535 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" ETWINNING PROJEMİZDE YAPBOZ ETKİNLİĞİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 449 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" PROJE EKİBİ ÇEVRİMİÇİ ETKİNLİKLERDE BULUŞUYOR
7-24 KİTAP BÜFE
Okulumuz okuma – yazma faaliyetleri için bütün olumsuz durumları ve bahaneleri ortadan kaldırarak “engelsiz kitap düsturumuzdur.” ilkesi ile hareket edip insanımızın en kolay şekilde kitaba ulaşmasını sağlayarak bir ilke imza attı
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190122094914.jpg)
Dünya milletleri içerisinde çok okuyan bir toplum olmadığımız herkesin malumudur. Bunun kişisel ve toplumsal pek çok nedeni vardır. Maddi imkânsızlıklar, uygun bir ortam bulamama, istediği kitaba ulaşamama, kütüphanelerdeki resmiyet, okuyan güzel örnekler
Etiketler: