![](images/avatar/0.jpg)
Kadem BAKIRCI
- Tarih: 10.04.2019Okunma: 616
Okuldan Benzer Haberler
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 272 MİSAFİRİNİZ VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 280 GENÇLİK HAFTASI
-
Elif Arıman 68 YENİDEN KULLANMA ETKİNLİĞİ
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 473 I LOVE YOU MATH ETWINNING: KÜBİZM VE MATEMATİK
-
AYSUN ŞALCIOĞLU, Güven Şahin 275 MİSAFİRİNiz VAR
-
Aynur Yılmaz, Aylin Kaya Koto, Güven Şahin 125 MİSAFİRİN VAR
-
Güven Şahin 85 MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA KANO SPORU TANITIMI
-
Aylin Kaya Koto 178 MİSAFİRİN VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 385 MİSAFİRİN VAR
-
Berna Özpirinç 93 MİSAFİRİNİZ VAR
KEYİFLİ HAFTA SONU KURSLARI
Nöbetçi Öğretmenin olmadığı , katılımın gönüllü olduğu ve blok ders olarak işlenmesine rağmen destekleme ve yetiştirme kurslarımıza öğrencilerimiz hafta içinde olduğu kadar hafta sonu da öğrencilerimiz yoğun ilgi gösteriyor.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190410121344.jpg)
Hafta sonu kurslarımızda teneffüslerde, okul hoparlörinden horon , misket, kolbastı gibi yöresel halk oyunları müzikleri açıyoruz.Öğrencilerimiz okul bahçesindenbsp; bazen öğrencilerimizin kendi çaldığı kemençe ile bazen hoprorlerden calan yöresel müzik eşliğinde hep beraber halk oyunları oynuyıp hem sitres atiyor hemde derslere motivasyonlu giriyorlar.Ayrica kurslarımızda öğrencilerimiz okul bahçesinde, koridor ve sınıflarda santranç , zeka oyunları gibi oyunları oynayıp sosyalleşiyor ve kaliteli vakit geciriyorlar.Yine kurslarda gönüllü öğrenciler paten kayıyor, bisiklet sürüyor, misket gibi geneksel oyunları oynuyorlar.Böylece kurslarımzda dersten kaçma davranışları olmuyor tam tersine ömğrencilerimiz büyük bir heyecanla kurslarımıza katılıyorlar.
nbsp;
Etiketler: