![](images/avatar/0.jpg)
Ozan ORHAN
MERKEZ - ELMALI ORTAOKULU
- Tarih: 9.03.2021 Okunma: 414
Okuldan Benzer Haberler
-
Yasemin SARIHAN 39 ELMALI ORTAOKULU KİTAP YAZDI
-
Yasemin SARIHAN 26 TÜRKİYE 2.Sİ OLAN ÖĞRENCİMİZ GENEL MÜDÜRLÜK VE İL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLDİ
-
Yasemin SARIHAN 42 ELMALI ORTAOKULUNDAN TÜRKİYE 2.LİĞİ
-
Tüm öğretmenler 36 ÇOCUK OYUNLARI ŞENLİĞİ
-
Tüm öğretmenler 81 KİTAP KURDU
-
NACİ ERAYDIN 64 DEPREME FARKINDALIĞI EĞİTİMİ
-
ESRA AYDIN 67 TOMBİK OYUNU
-
Muhammet Atalay - Yasemin Sarıhan 60 RİZE KİTAP FUARI GEZİSİ
-
Tüm öğretmenler 56 KİTAP KURDU
-
Yasemin SARTIHAN 50 DİLİMİZİN ZENGİNLİKLERİ
GÖNÜL RAHATLIĞIYLA OKULUM TEMİZ
Okulum Temiz Belgesi almaya hak kazandık.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/338201615302222.jpeg)
Elmalı İlk /Ortaokulu olarak, Covid -19 Salgını sürecinde, Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından okullarımızdan istenen hijyen standartlarını tamamlayarak ''Okulum Temiz'' Belgesi almaya hak kazandık.
Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yapılan denetlemeler sonrasında almaya hak kazandığımız belge, Milli Eğitim Müdürümüz, Sn. Engin EMEN tarafından Okul Müdürümüz Uğur TÜFENK'e verilmiştir.
Okul olarak, salgın sürecinden geçerken ortaya koyduğumuz bu titiz tutumumuz devam edecektir.Kademeli normalleşme sürecinin ardından, yüz yüze eğitime geçişlerin gerçekleştiği bu dönemde, Sağlık Bakanlığımızın üzerinde önemle durduğu maske, mesafe ve hijyen kuralı öğrencilerimize ve velilerimize sıkça hatırlatılacaktır. Sağlıklı günler dileriz.
Etiketler: