![](images/avatar/0.jpg)
Yasemin TAŞÇI
- Tarih: 15.05.2020Okunma: 620
Okuldan Benzer Haberler
-
Yasemin SARIHAN 39 ELMALI ORTAOKULU KİTAP YAZDI
-
Yasemin SARIHAN 26 TÜRKİYE 2.Sİ OLAN ÖĞRENCİMİZ GENEL MÜDÜRLÜK VE İL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLDİ
-
Yasemin SARIHAN 42 ELMALI ORTAOKULUNDAN TÜRKİYE 2.LİĞİ
-
Tüm öğretmenler 36 ÇOCUK OYUNLARI ŞENLİĞİ
-
Tüm öğretmenler 81 KİTAP KURDU
-
NACİ ERAYDIN 64 DEPREME FARKINDALIĞI EĞİTİMİ
-
ESRA AYDIN 67 TOMBİK OYUNU
-
Muhammet Atalay - Yasemin Sarıhan 60 RİZE KİTAP FUARI GEZİSİ
-
Tüm öğretmenler 56 KİTAP KURDU
-
Yasemin SARTIHAN 50 DİLİMİZİN ZENGİNLİKLERİ
EVDEYİZ EBA'DAYIZ
Canlı derslerle eğitimimize ve hayallerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_202005151431305.jpg)
Elmalı Ortaokulu olarak Covid-19 (Koronavirüs) Salgını sebebiyle okulda eğitim yapamadığımız şu günlerde Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından başlatılan ''Eba Destekli Canlı Sınıf'' uygulamasında derslerimizi gönüllü olarak vermeye devam ediyoruz. Öğrenci ve öğretmenlerimizle hazırladığımız ders programımızda yer alan derslerimizle öğrencilerimize desteğimizi sürdürüyoruz.Öğrencilerimizin evlerinde geçirdiği bu süreçte faaliyeti yapmaktaki amacımız; öğrencilerin rehavete kapılıp okuldan soğumasının önüne geçmek,derslerde anlatılan konuların unutulmasını engellemek, öğrencilerimizi ilerleyen dönemde yapılması muhtemel telafi eğitimine daha iyi hazırlamak dolayısıyla okuldan uzakta kaldıkları bu süreçte oluşan zararı en aza indirgemektir.Ayrıca Canlı Sınıf uygulamalarının yanında Eba üzerinden gönderilen içeriklerin takibi ilgili ders öğretmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. İçinde bulunduğumuz bu uzaktan eğitim sürecinin öğrencilerimiz açısından son derece verimli geçmesini diler, başarılarının devamını dileriz.
Etiketler:
YORUMLAR
Bütün öğretmen arkadaşlara teşekkür ediyorum
-
YYasemin Taşçı 17.05.2020
Ders saatlerimizi her zaman bizim müsaitliğimize ayrıca dikkat ederek hazırladığınız için teşekkür ederimiz hocam