![](images/avatar/0.jpg)
Tüm öğretmenler
- Tarih: 25.12.2023Okunma: 154
Okuldan Benzer Haberler
-
Yasemin SARIHAN 39 ELMALI ORTAOKULU KİTAP YAZDI
-
Yasemin SARIHAN 26 TÜRKİYE 2.Sİ OLAN ÖĞRENCİMİZ GENEL MÜDÜRLÜK VE İL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLDİ
-
Yasemin SARIHAN 42 ELMALI ORTAOKULUNDAN TÜRKİYE 2.LİĞİ
-
Tüm öğretmenler 36 ÇOCUK OYUNLARI ŞENLİĞİ
-
Tüm öğretmenler 81 KİTAP KURDU
-
NACİ ERAYDIN 64 DEPREME FARKINDALIĞI EĞİTİMİ
-
ESRA AYDIN 67 TOMBİK OYUNU
-
Muhammet Atalay - Yasemin Sarıhan 60 RİZE KİTAP FUARI GEZİSİ
-
Tüm öğretmenler 56 KİTAP KURDU
-
Yasemin SARTIHAN 50 DİLİMİZİN ZENGİNLİKLERİ
KİTAP KURDU
Bir aylık periyotta öğrencilerimizin okuduğu kitap ve sayfa sayılarını belirleyip en çok okuma yapan öğrencilerimizi ödüllendirdik.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/126751703489543.jpeg)
Okulumuzda uygulamaya başladığımız kitap okuma alışkanlığını geliştirme ve kalıcı hale getirmeyi amaçladığımız projemiz sayesinde bir aylık periyotta Yasemin SARIHAN koçluğunda ortaokul 7. sınıf öğrencilerimizden 9 kitap okuyarak toplamda 1113 sayfa ile birinciliği elde eden Tenzile ÇAP'ı ve ilkokulda ise Olgun ALTINTAŞ koçluğunda 4.sınıf öğrencilerimizden yedi kitap okuyarak toplamda 550 sayfaya ulaşıp birinciliği elde eden Emir İŞYAR'ı tebrik ediyoruz. Okudukları kitaplardan en çok etkilendikleri kitabın içeriğini ve yazarını bize tanıtıp anlattıkları Kitap Okuma Şöleni adlı programımız ödül törenimiz ile sonlandı. Öğretmen ve öğrencilerimizin çok hoşuna giden bu proje kapsamında projemizi yürütme görevini verdiğimiz Yasemin SARIHAN'a ve sorumluluğuna verilen öğrencilerimizi günbegün takip edip onları daha fazla okumaya teşvik eden öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz ve önümüzdeki ayın en çok okuyanlarını merakla bekliyoruz.
Etiketler: