İYİLİK YAPMAK ÇOCUK OYUNCAĞI PROJESİ

İYİLİK YAPMAK ÇOCUK OYUNCAĞI PROJESİ

Ardeşen Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Ortaokulu olarak Ağrı ili Patnos ilçesi Kuşkaya İlk ve Ortaokulunu kardeş okul olarak belirledik ve oradaki öğrencilerimize oyuncaklar ve mektuplar gönderdik.

Projemizin ilk ayağı olan oyuncakların ve mektupların toplanması işi yaklaşık bir aylık bir sürede tamamlanmıştır. Özenle yapılan denetimlerin ardından oyuncaklar ve mektuplar sahiplerine ulaştırılmıştır. Koordinasyon işlerini yürüten Kuşkaya İlkokulu Müdür Yardımcısı  Mehmet KALYONCUya ve okulumuzun Türkçe Öğretmeni Hızır SEFERİNOĞLUna, ayrıca projenin her aşamasına omuz veren Okul Müdürü Sami Kemal OĞUZa, Müdür Yardımcısı Ayfer HACIOĞLUna, Beden Eğitimi Öğretmeni Neslihan AKCANCAya, Fen Bilimleri Öğretmeni Esra PEKERe, Din Kültürü Öğretmenleri Dursunali DEMİROKa ve Sonnur OĞUZa, son olarak kargolarımızı ücretsiz gönderen Ardeşen Aras Kargo yetkililerine şükranlarımızı sunuyoruz.


YORUMLAR

Ben robot değilim seçeneğini işaretleyin.

 • SAMİ KEMAL OĞUZ   4 Ocak 2022 Salı
  MUHTEŞEM ÜSTÜ BİR ETKİNLİK TEBRİK EDİYORUM ....
  Ben ronot değilim seçeneğini işaretleyin.

 • Selda   5 Ocak 2022 Çarşamba
  Harika, çocuklar gülsün dünya gülsün
  Ben ronot değilim seçeneğini işaretleyin.

 • Hikmet Faruk Şafak   5 Ocak 2022 Çarşamba
  Tebrik ederim. Çalışmada gayret sarfeden Hızır Hoca’yı kutlarım.
  Ben ronot değilim seçeneğini işaretleyin.

 • HIZIR SEFERİNOĞLU   5 Ocak 2022 Çarşamba
  Herkese tesekkürler...Hikmet Faruk Hocam bizler de Şehit Erhan Dural Proje İmam Hatipi ilham verici etkinlikleriniz dolayısıyla yakın markaja aldık. Sizleri de bu vesileyle buradan tebrik etmiş olalım.
  Ben ronot değilim seçeneğini işaretleyin.