Adem KESİMAL

Çayeli Fen Lisesi
Biyoloji Öğretmeni

Adem TÜRK

Milli Eğitim Müdürlüğü
KodlaRize Projesi İl Koordinatörü
Fatih Projesi Eğitmeni
EBA Akademik Destek İl Koordinatörü

Adil TUĞYAN

Tevfik İleri Anadolu Lisesi
e-Twinning İçerik Geliştirme Eğitmeni
Online Öğrenme Uzmanı

Ali YILMAZ

Çayeli - 9 Mart İlkokulu
Sınıf Öğretmeni
Zeka Oyunları Eğitmeni

Ayşe KALYON GÜNTÜRK

Vakıflar İlkokulu
Sınıf Öğretmeni
Drama Eğitmeni

Behzat AKTURA

Rize Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Radyo-Televizyon Alan Şefi

Betül YALÇINKAYA

Merkez Atatürk Ortaokulu (Merkez)
Müzik Öğretmeni

Burak TURGUT

Rize Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Cem Tuncay ŞAHİNKAYA

Rize Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü

Dilay YILMAZ

Rize Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Muhasebe ve Finansman Öğretmeni

Doç. Dr. Asiye ŞENGÜL AVŞAR

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi
Eğitimde Ölçme Ve Değerlendirme Anabilim Dalı

Dr. Arzu KÜÇÜK

Yamantürk Ortaokulu
Fen Bilimleri Öğretmeni

Dr. Ebru ÖNER

Fatma-Nuri Erkan Bilim ve Sanat Merkezi
Felsefe Öğretmeni

Dr. Ozan SELÇUK

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Dış İlişkiler Ofisi

Emrehan ÖZDEN

Şehit Muhammet Ambar İmam Hatip Ortaokulu
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Enes SÜKÜT

Hüseyin Yardımcı İlkokulu
Sınıf Öğretmeni

Esen AYKUT

Gündoğdu 29 Ekim İlkokulu Müdür Yardımcısı

Fatih IRMAK

Ahmet Mesut Yılmaz İlkokulu
Sınıf Öğretmeni
Anadolu Masalları Projesi İl Koordinatörü
Masal Anlatıcılığı Eğitmeni

Fazlı ZENBİL

Fatih Anadolu Lisesi
Din Kült. ve Ahl.Bil. Öğretmeni

Feyyaz ŞENTÜRK

Kızılay-Şükrü-Nurten Topçuoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü

Hasan YILMAZ

Vakıflar İlkokulu
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

Kemal AKBAYRAK

Fatma-Nuri Erkan Bilim ve Sanat Merkezi
Sınıf Öğretmeni

Kübra AZAK

Hüseyin Rüştü Altunbaş Ortaokulu
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen

Mehmet KAL

Ardeşen Yavuz Selim Ortaokulu
Türkçe Öğretmeni

Meryem EĞRİOĞLU

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İlkokulu Sınıf Öğretmeni
STEM Eğitmeni

Mustafa DEMİR

Muammer Çiçekoğlu Ortaokulu
Fen Bilimleri Öğretmeni

Namık Kemal ARICI

Çayeli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Nazım ALAGÖZ

Ömer Halaç Özel Eğitim Meslek Lisesi
Özel Eğitim Öğretmeni

Onur KASAP

Rize Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi

Öğr. Gör. Gözde TÜYSÜZ

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi
Teknoloji Transfer Ofisi

Özge BEYAZ

Milli Eğitim Müdürlüğü
Etwinning Rize İl Koordinatörü

Serdar YAZICI

Fatma-Nuri Erkan Bilim ve Sanat Merkezi
Fen Bilimleri Öğretmeni

Şeyma IŞIK

Pazar Rehberlik ve Araştırma Merkezi
Psikolojik Danışman

Turgay OKUMUŞ

Büyük Çiftlik ilkokulu Okul Müdürü

Volkan KOÇ

Tevfik İleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Yalçın SANDALCI

Fatma-Nuri Erkan Bilim ve Sanat Merkezi
Matematik Öğretmeni

Yasemin GIRLAK

Ömer Halaç İşitme Engelliler İlkokulu
Özel Eğitim

Yusuf İslam AYYILDIZ

Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
Okçuluk Antrenörü