RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ZEYTİN ÇİÇEĞİ ULUSAL FİLM YARIŞMASINDAN ÜÇÜNCÜLÜKLE DÖNDÜK

Rize Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Radyo TV bölümü öğrencileri katıldıkları "Zeytin Çiçeği Ulusal Kısa Film Yarışması"nın İstanbul'da yapılan ödül töreninden üçüncülükle döndü. 
ZEYTİN ÇİÇEĞİ ULUSAL FİLM YARIŞMASINDAN ÜÇÜNCÜLÜKLE DÖNDÜK

Rize Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Radyo TV bölümü öğrencileri katıldıkları Zeytin Çiçeği Ulusal Kısa Film Yarışması'nda 3. oldu. 

Radyo TV bölümünden 9,10 ve 11.sınıf öğrencilerinin hazırlamış olduğu "Sınırsız Farkındalık" isimli kısa filmin yönetmen koltuğunda 11. Sınıf öğrencisi Veysel Baki Biçer yer alırken filmin kurgusunu da yine 11. Sınıf Öğrencisi Burak Köse yaptı. Başrol oyuncusu olarak ekranda 9 sınıf öğrencisi Kaan Pehlivan ve Edebiyat Öğretmeni Serhat Özel'i gördüğümüz filmin koordinatörlüğünü Radyo TV Bölümü Alan Şefi Behzat Aktura yaptı. Türkiye İl Kültür ve Turizm Başkanlığı destekleri ile Beyazay Derneği tarafından Türkiye genelinde gerçekleştirilen yarışmanın ödül töreni İstanbul'da yapıldı. Teması "Farklı Mıyız Farkında Mıyız" olan yarışmada ilk beşe girenler ödüllendirilirken yarışmayı 3. olarak tamamlayan ekibin ödülünü ekibi temsilen İstanbul'a giden Yönetmen Veysel Baki Biçer aldı.

Kısa filmin hazırlanmasında emeği geçen Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Radyo TV bölümü öğrencilerini ve öğretmenlerini bu güzel başarıdan dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.