RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zehra Usta Özel Eğitim İş Uygulama Öğrencilerinden Milli Eğitim Müdürümüze Veda Ziyareti

2015-2016 Eğitim Öğretim yılında Zehra Usta Özel Eğitim İş Uygulama okulundan mezun olan öğrenciler Milli  Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ’a anlamlı bir veda ziyareti gerçekleştirdiler.
Zehra Usta Özel Eğitim İş Uygulama Öğrencilerinden Milli Eğitim Müdürümüze Veda Ziyareti

Zehra Usta Özel Eğitim İş Uygulama Merkezinde 3. kademe eğitimlerini tamamlayan  öğrencileri temsilen bir grup öğrenci öğretmenleri Özlem AKPINAR, Belkız KÖSE, Nevin AKYILDIZ, Hatice CİVELEK ve Okul Müdürü Mehmet Sadık CENGİZ ile birlikte Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ’u ziyaret ettiler.

Ziyaretleri esnasında Milli Eğitim Müdürlüğü için iş eğitim merkezinde ürettikleri bir çalışmayı da sayın DURMUŞ’a takdim ettiler.

Milli Eğitim Müdürü Şemsettin DURMUŞ da ziyarete gelen örgün eğitimden mezun bu özel  öğrenciler için eğitim imkanlarını yaygın eğitimde de devletin yerelde tüm imkanlarını seferber ederek kullanacaklarını, bu konuda yeni projeler geliştireceklerini  ifade ederek çocukların ve ailelerinin rahat olmalarını söyledi. Çocuklarla  tek tek ilgilenen sayın DURMUŞ öğretmenlerine de zor ve büyük fedakarlık gerektiren bu mesleği seçmelerinden ve çocukları bu güzel eserleri yapabilecek donanıma getirmelerinden dolayı teşekkür etti. Özel eğitimin öneminin   her geçen gün daha iyi anlaşıldığını ve  geçmişe göre bu alanda ülkemizin büyük mesafeler kaydettiğini vurgulayan DURMUŞ önümüzdeki yıl özel eğitimde görev alacak norm fazlası öğretmenler ile ücretli öğretmenleri de 80 saatlik  bir özel eğitim seminerine alacaklarını ve eğitimin kalitesinin artırılması yönünde de İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak üzerlerine düşen görev ve sorumlulukları da en iyi bir şekilde yapmaya çalışacaklarını  belirtti.

Şemsettin DURMUŞ ziyarete gelen öğrencilerle günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

16-06-201616-06-2016

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.