RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YEŞİLAY HAFTASI ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANIYOR...

Rize’deki Yeşilay Haftası kutlamaları, İsmail Kahraman Kültür Merkezinde gerçekleşti.
YEŞİLAY HAFTASI ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANIYOR...

Yeşilay Rize şubesi ve Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Şevket Yardımcı Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan Yeşilay Haftası kutlama programı etkinliklerine, Rize Yeşilay Şubesi Kurucu Başkanı Harun Mertoğlu, Rize Belediye Başkan Vekili Mustafa Altay, Emniyet Müdürü Adem Çakıcı, Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş, Yeşilay Rize Şubesi Kurucuları Bayram Ali Kavalcı, Selim Kandemir, Rize Milli Eğitim Şube Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve velileri katıldılar.

Yeşilay haftası kutlama programı, Şevket Yardımcı Ortaokulu Müdürü Adil Uzun’un günün anlam ve önemini anlatan konuşması ile başladı. Yeşilay Rize Kurucu Şube başkanlığını yürüten Harun Mertoğlu Yeşilay’ın yeni yapılanma faaliyetleriyle ilgili bilgiler aktardı. Öğrenciler tarafından Yeşilay haftası için hazırlanmış olan şiirler okundu. Bağımlılık yapan maddelerin insana ve çevreye vermiş olduğu zararları anlatan slayt gösteriden sonra Şevket Yardımcı Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan “Son Pişmanlık” adlı tiyatro eseri sahnelendi. Program sonunda Rize genelinde düzenlen Yeşilay haftası şiir ve kompozisyon yarışmasında derece giren öğrencilere, kutlamalar katılan protokol tarafından ödülleri taktim edildi.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.