RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YEŞİLAY DERNEĞİ YÖNETİCİLERİNİN ZİYARETİ...
Yeşilay Derneği Rize Şube Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Milli Eğitim Müdürümüzü makamında ziyaret ettiler.![YEŞİLAY DERNEĞİ YÖNETİCİLERİNİN ZİYARETİ...](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_01163452_dsc_5058.jpg)
Yeşilay Derneği Rize Şube Başkanı Harun MERTOĞLU ve yönetim kurulu üyeleri İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin DURMUŞ´u makamında ziyaret ettiler. Ziyarette madde bağımlılığı ile ilgili yapılması gerekenler ve bu konuda okullarda yapılacak olan eğitim faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.