RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yeni Bir Yatırımın Temel Atma Çalışmaları Başladı.
Gülbahar Mahallesinde yapımı planlanan okul için zemin etüt çalışmaları başladı.![Yeni Bir Yatırımın Temel Atma Çalışmaları Başladı.](/meb_iys_dosyalar/2018_02/02113818_IMG-20180202-WA0011.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Hamdi YILMAZ ve Müdür Yardımcısı Mustafa KALENDER zemin etüt çalışmalarını yerinde inceleyerek, mevcut arsaya ulaşım için destek veren Rize Belediyesi Başkanı Prof.Dr. Reşat KASAP ´a ve ekibine teşekkür etiler.