RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YARDIM MALZEMELERİ TIRLARA YÜKLENİYOR
Valiliğimiz himayelerinde Rize AFAD koordinesinde düzenlenen yardım kampanyasında toplanan insani yardım malzemeleri afet bölgesine ulaştırılmak üzere tırlara yüklendi.![YARDIM MALZEMELERİ TIRLARA YÜKLENİYOR](/meb_iys_dosyalar/2023_02/07190547_1-005.jpg)
Vatandaşlarımız ve öğrencilerimiz tarafından hazırlanan yardım kolileri tırlara yüklenerek deprem bölgesine ulaştırılacak.Yükeleme işlemi tamamlanan tırlardan biri Adıyaman'da , bir tır ve bir kamyon ise Şanlıurfa'da depremzedelerin yaralarını saracak.