RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VOLEYBOL TURNUVASI FİNALİ...

Renk Projesi kapsamında bu yıl 2. sini düzenlemiş olduğumuz okullar arası öğretmenler voleybol turnuvası finali Tevfik İleri Anadolu Lisesi Kapalı Spor Salonunda Pazar Atatürk Anadolu Lisesi ile Ardeşen İmam Hatip Ortaokulu arasında oynandı. 
VOLEYBOL TURNUVASI FİNALİ...

Renk Projesi kapsamında bu yıl 2. sini düzenlemiş olduğumuz okullar arası öğretmenler voleybol turnuvasına 61 okuldan 563 öğretmen katıldı. Merkez ilçede 30 okulun katıldığı turnuvaya ilçelerimizde de yoğun bir katılım gerçekleşti. İlçe elemelerinde şampiyon olan 7 okul takımı, Merkez İlçe elemelerinden gelen 10 okul takımı ile karşılaştı. Eleme usulü oynanan müsabakaların sonucunda finalin adı Pazar Atatürk Anadolu Lisesi ile Ardeşen İmam Hatip Ortaokulu oldu. Çok çekişmeli geçen final maçında rakibini 3-2 yenen Pazar Atatürk Anadolu Lisesi şampiyon oldu. 

Final maçının ardından turnuvada dereceye giren okul takımlarına madalya ve kupalarını vermek üzere ödül töreni gerçekleştirildi. Tören öncesinde Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ, yapmış olduğu konuşmada; " İlimizde sporun birleştirici özelliğinden faydalanarak tüm öğretmenlerimizle kaynaşmayı ve işbirliğini amaç edindiğimiz bir faaliyetin daha sonuna geldik. Bu turnuvaya 61 okul, 563 öğretmenimiz katılarak çok büyük bir emek sarf etmişlerdir. Bu faaliyete katılan tüm öğretmenlerimize, emeği geçen tüm çalışanlarımıza, hakem arkadaşlarımıza ve bize destek veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne  çok teşekkür ederim." dedi.

Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ´un konuşmalarının ardından Voleybol turnuvasında üçüncü olan Türk Telekom Spor Lisesine kupa ve madalyalarını Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mustafa KALENDER, ikinci olan Ardeşen İmam Hatip Ortaokuluna Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ ve birinci olan Pazar Atatürk Anadolu Lisesine Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa ÇELİK takdim etti. 

18-04-201618-04-201618-04-201618-04-201618-04-201618-04-2016

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.