RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİMİZ SAYIN İHSAN SELİM BAYDAŞ BAŞKANLIĞINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Valimiz Sayın İhsan Selim Baydaş başkanlığında Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi ve Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerimizin katılımı ile düzenlenen toplantıda ilimizde yürütülen eğitim çalışmaları değerlendirildi.
VALİMİZ SAYIN İHSAN SELİM BAYDAŞ BAŞKANLIĞINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Valimiz Sayın İhsan Selim Baydaş, kamu kurumları ziyaretleri kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi ve Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerimiz tarafından karşılanan Valimi Sayın İhsan Selim Baydaş, Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıda ilimizde yürütülen eğitim çalışmaları hakkında Müdürümüz Yusuf Tüfekçi'den bilgi aldı.

Toplantıda ilimizdeki eğitim durumu, okul ve derslik sayısı, öğretmen ve öğrenci sayısı, tamamlanan projeler, devam eden projeler, yeni eğitim öğretim dönemi için planlanan ve proje aşamasında olan çalışmalar ile okullarda yaz döneminde yapılan bakım onarım çalışmalarıyla ilgili Valimiz Sayın İhsan Selim Baydaş'a kapsamlı brifing verildi.

24-08-202324-08-202324-08-2023

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.