RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİ YARDIMCIMIZ SAYIN BAYRAM SAĞIR, GÜNDOĞDU 29 EKİM ORTAOKULUNDAKİ ZÜMRE TOPLANTISINA KATILDI

VALİ YARDIMCIMIZ SAYIN BAYRAM SAĞIR, GÜNDOĞDU 29 EKİM ORTAOKULUNDAKİ ZÜMRE TOPLANTISINA KATILDI

  Zümre toplantıları okullarımızda COVID-19 önlemleri gözetilerek gerçekleştirilmeye devam ediyor.  Vali Yardımcısı Sayın Bayram SAĞIR ve Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar KOÇAK, Rize 29 Ekim Ortaokulu'nda yapılan zümre toplantısına katılarak idarecilerimiz ve öğretmenlerimizle buluştular.

  Müdürümüz, Vali Yardımcısı Sayın Bayram SAĞIR'a teşrifleri için teşekkürlerini sunarak öğretmenlerimize seslendi. Pandemi süreci ile birlikte eğitim öğretim çalışmalarının farklı bir boyut kazandığını ifade eden Müdürümüz, bu süreçte uzaktan eğitim ile öğrencilerimize ulaşarak onların eğitimlerini sağladığımızı ifade etti. Elbette ki bu sürecin yine özveri ile çalışan öğretmenlerimiz sayesinde verimli bir şekilde yürütüleceğini ifade ederek tüm idareci ve öğretmenlere teşekkürlerini belirtti. Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar KOÇAK, ardından Vali Yardımız Sayın Bayram SAĞIR'ı takdim etti.

 Vali Yardımcısı Sayın Bayram SAĞIR konuşmasında,  eğitimde şehrimizin durumunun geçmişe göre daha iyi durumda olduğunu belirterek, yakalanan ivmenin korunmasında  emeği geçen başta Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar KOÇAK'a ve öğretmenlerimize teşekkür etti. Pandemi sürecinde de öğrencilerine uzaktan eğitim ile ulaşarak onların eğitim öğretimi için fedakârca çalışan idareci ve öğretmenlere takdirlerini belirten Sayın Bayram SAĞIR, yeni eğitim öğretim yılının herkese hayırlı olmasını diledi.

28-08-202028-08-202028-08-202028-08-202028-08-2020

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.