RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİ VEKİLİMİZ SAYIN GÜLHANİ OZAN SARI'NIN MAKAMI ABDÜLHAMİT'E EMANET

Vali Vekilimiz Sayın Gülhani Ozan SARI, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla makam koltuğunu temsili olarak Doğuş Çay İlkokulu 3. Sınıf öğrencisi Abdülhamit DİLSİZ'e teslim etti.
VALİ VEKİLİMİZ SAYIN GÜLHANİ OZAN SARI'NIN MAKAMI ABDÜLHAMİT'E EMANET

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde, Doğuş Çay İlkokulu 3. Sınıf öğrencisi Abdülhamit DİLSİZ, Rize Vali Vekili Sayın Gülhani Ozan SARI'yı makamında ziyaret etti. Ziyaret esnasında Vali Vekilimiz Sayın Gülhani Ozan SARI, makamını temsili olarak Abdülhamit DİLSİZ'e bıraktı.   Temsili Valimiz Abdülhamit DİLSİZ, Vali Vekilimiz Sayın Gülhani Ozan SARI'dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.  Temsili Vali Abdülhamit DİLSİZ, ilk talimatlarını Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN'e ileterek okul bahçelerindeki aşınmış zeminlerin düşme sonucu yaralanmalara neden olduğunu bunun önüne geçmek için parklarda uygulanan yumuşak zemin kaplamasının okul bahçelerinde uygulanmasını istedi. Örnek olarak da Doğuş Çay okul bahçesini planlayarak uygulamasının yapılmasını ve okul bahçelerinde yeşil alanların oluşturulmasını talep etti. Ayrıca ilimizde Fen, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik (STEM) öğretim ve deney alanlarının açılmasını talep etti.  

Vali Vekilimiz Sayın Gülhani Ozan SARI, Abdülhamit DİLSİZ'in Valilik makamını en iyi şekilde temsil ettiğini belirterek tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutladı.

24-04-202324-04-202324-04-202324-04-2023

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.