RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİ ERSİN YAZICI VE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞEMSETTİN DURMUŞ ÇAYKUR ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ…

  RENK Projesi kapsamında gerçekleştirilmekte olan okul ziyaretleri devam ediyor.   Merkez ÇAYKUR Ortaokulunu ziyaret eden Vali Ersin Yazıcı, idareci ve öğretmenlerin katılımıyla RENK Projesini değerlendirdi. Toplantı sonrasında Vali Ersin Yazıcı ve İl Millî Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş öğrencilerle birlikte kitap okuma saatine katıldılar.    
VALİ ERSİN YAZICI VE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞEMSETTİN DURMUŞ ÇAYKUR ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ…

 

 

Hep birlikte Rize´de eğitimle ilgili seferberlik başlattıklarını ifade eden Vali Ersin Yazıcı, "Okuma saatlerine katılarak okulları dolaşıyoruz. Renk projesi sadece okuma saatiyle ilgili bir proje değil. Buradaki amacımız çocuklarımızın okumaya ilgisini çekmektir. Okulları ziyaretlerimizde öğretmen arkadaşlarımızla bir araya gelerek gerek akademik başarı gerekse değerler eğitimi konusunda okulumuzun durumunu masaya yatırarak öğretmen arkadaşlarımızla görüş alış verişinde bulunuyoruz." dedi.

Amaçlarının geleceğin teminatı olan çocukları iyi yetiştirmek olduğunu kaydeden Vali Yazıcı, "Geleceğimizi sağlam bir yapıda oluşturmak için çocuklarımız bizim en büyük yatırımımızdır. Çocuklarımızı her yönden bilinçlendirmemiz gerekiyor." şeklinde konuştu.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.