RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİ ERSİN YAZICI OKUL ve KURUM MÜDÜRLERİYLE BİR ARAYA GELDİ…

VALİ ERSİN YAZICI OKUL ve KURUM MÜDÜRLERİYLE BİR ARAYA GELDİ…

 

 

Vali Ersin YAZICI, Vali Yardımcısı Mehmet ÖZER ve Milli Eğitim Müdürü Şemsettin DURMUŞ katılımlarıyla Merkez İlçedeki okul ve kurum müdürleri ile eğitim öğretim faaliyetlerini değerlendirmek üzere Rize Lisesi konferans salonunda toplantı yapıldı.

                Açılış konuşmasını yapan Vali Yardımcısı Mehmet ÖZER, RENK Projesi kapsamında Merkez İlçede yapılan eğitim öğretim faaliyetleri konusunda bilgi verdi.

                Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin Durmuş ise gerek Merkez İlçedeki gerekse diğer ilçelerimizdeki faaliyetler hakkında bilgi vererek geçtiğimiz yıllara göre eğitimde bir sıçrama beklediklerini belirtti. Proje kapsamında yapılan etkinliklerde sadece başarı seviyesinin yükseltilmesi hedeflenmediği başarının yanında değerler eğitimi noktasında da en üst seviyede bir başarı amaçlandığını; bu noktada okul ve kurum yöneticilerinin özverili olmaları gerektiğini vurguladı.

                Milli Eğitim Müdürünün konuşmasının ardından Vali Ersin Yazıcı, Renk Projesindeki amaçlarını anlattı. Okul ve Kurum Müdürlerinin proje uygulamalarında karşılaştıkları sorunları dinledikten sonra çözüm önerilerinde bulundu. Daha sonra Vali Ersin YAZICI ve toplantıya katılan bütün okul müdürleri Rize Ali Metin kazancı Anadolu Lisesinde sınıflara girerek öğrencilerle birlikte kitap okudular.

amk-lisesiamk-lisesiamk-lisesiamk-lisesiamk-lisesiamk-lisesi

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.