RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
VAKIFLAR İLKOKULUNDA VALİMİZ SAYIN KEMAL ÇEBER'İN KATILIMLARI İLE ÖĞRENCİLERİMİZE KARNELERİNİ DAĞITTIK
Valimiz Sayın Kemal ÇEBER, Rize Belediye Başkanımız Sayın Rahmi METİN ve Müdürümüz Engin EMEN'in katılımları ile Vakıflar İlkokulunda öğrencilerimizin karne sevincine ortak olduk.![VAKIFLAR İLKOKULUNDA VALİMİZ SAYIN KEMAL ÇEBER'İN KATILIMLARI İLE ÖĞRENCİLERİMİZE KARNELERİNİ DAĞITTIK](/meb_iys_dosyalar/2022_01/21144412_MANSET.jpg)
Valimiz Sayın Kemal ÇEBER, Rize Belediye Başkanımız Sayın Rahmi METİN ve Müdürümüz Engin EMEN Vakıflar İlkokulunda sınıflara tek tek dolaşarak öğrencilerimizi tebrik ederek karne heyecanlarına ortak oldular.