RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TÜRKİYE YÜZYILI MAARİF MODELİ FELSEFE DERSİ ÖĞRETİM PROGRAMI EĞİTİCİ EĞİTİMİ KURSUMUZUN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi, Çayeli Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünde Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli Felsefe Dersi Eğitici Eğitimi Kursumuzun açılışına katıldı.![TÜRKİYE YÜZYILI MAARİF MODELİ FELSEFE DERSİ ÖĞRETİM PROGRAMI EĞİTİCİ EĞİTİMİ KURSUMUZUN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2024_07/22115118_1000083016.jpg)
Seminer ve kurs çalışmalarının eğitim camiamıza hayırlı olmasını dileyen Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi, sürece katkı sağlayan herkese teşekkür etti. Ortaöğretim Genel Müdürlüğü Özel Büro Daire Başkanımız Sayın Hatice Özdemir'in de katıldığı açılış programında İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi'ye, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Resul Kul ile Çayeli İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Kemal Babaoğlu eşlik etti. Program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.