RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ ÖĞRETMENİMİZİ MİSAFİR ETTİK

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN Grekoromen Stilde Türkiye Üçüncüsü olan Mehmet Ali KÜÇÜKOSMAN'ı kabul etti. Ziyarete Güneysu İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram GÜNDOĞAR ve Güneysu İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ali Rıza ŞAHSİ 'de  katıldı.
TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ ÖĞRETMENİMİZİ MİSAFİR ETTİK

Ziyarette Güneysu İmam Hatip Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Mehmet Ali KÜÇÜKOSMAN ile bir süre sohbet eden Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN bu büyük başarısından dolayı öğretmenimizi tebrik etti. Müdürümüz Engin EMEN "Türkiye Finallerinde üçüncü olarak elde ettiğiniz başarıdan dolayı tebrik ediyorum. Öğretmenlik mesleğinin farklı yönlerini ortaya koymanız ve çalışmanızı bu güzel başarı ile taclandırmadınızdan dolayı sizinle gurur duyuyorum. Rize Eğitim Ailesi olarak başarılarıızın devamını diliyoruz." dedi. Ziyarete katılan Güneysu İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram GÜNDOĞAR ve Güneysu İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ali Rıza ŞAHSİ ile de sohbet eden Milli Eğitim Müdürümüz misafirleri ile günü anısına foroğraf çekti.

29-12-202129-12-2021

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.