RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLERİ TEKNOFESTTE ÖDÜLLERİNİ ALDI
TÜBİTAK tarafından düzenlenen 2204-C Lise Öğrencileri Kutup Araştırmaları Proje Yarışmasında " Karla Gelen Tehlike: Mikroplastikler" adlı proje ile Türkiye Üçüncüsü olan TOBB Fen Lisesi 11.sınıf öğrencileri ödüllerini aldı.![TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLERİ TEKNOFESTTE ÖDÜLLERİNİ ALDI](/meb_iys_dosyalar/2023_05/02145358_WhatsApp_Image_2023-05-02_at_14.46.12_1.jpg)
TÜBİTAK tarafından düzenlenen 2204-C Lise Öğrencileri Kutup Araştırmaları Proje Yarışmasında TOBB Fen Lisesi Kimya öğretmeni Kadriye DİNÇ danışmanlığında 11.sınıf öğrencileri Alperen AÇIKMEŞE ve Eyüphan ALBAYRAK'ın hazırladığı " Karla Gelen Tehlike: Mikroplastikler" adlı proje yapılan değerlendirmeler sonucunda büyük bir başarıya imza atarak Türkiye Üçüncüsü olmuştu.
Dereceye giren öğrencilerimiz TEKNOFEST ödül töreninde ödüllerini aldı. Öğrencilerimizi ve danışman öğretmenlerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.