RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜRKİYE GENÇLİK VAKFI (TÜGVA) MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

TÜGVA İl Temsilcisi Numan Ubeydullah KAYHAN,İl Başkan Yardımcısı Mehmet GÜLTEKİN ve Geleneksel Ata Sporu Antrenörü Orhan PARLAĞI, Müdürümüz Engin EMEN'i makamında ziyaret etti. Ziyarette İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet GÜRBÜZ de hazır bulundu.
TÜRKİYE GENÇLİK VAKFI (TÜGVA) MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Osmanlı ve Selçuklu tarzı geleneksel kıyafet ile gerçekleşen ziyarette, misafirlerini kabul eden Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN; "Türk okçuluk geleneğinin yeniden canlandırılması, Osmanlı ve Selçuklu mirasımızın şuurlu bir şekilde korunması anlamında çalışmalarınızı içtenlikle kutluyorum. Geleneksel Türk okçuluğu kültürünü yaşatma ve ilerletme adına yapmış olduğunuz özverili çalışmaları ilimizde de yürütmeniz gönlümüzden geçmektedir. Farklı okullarımızda da okçuluk çalışmaları yürütülmektedir. Ata sporlarımızdan okçuluğun gelecek kuşaklara taşınması adına Müdürlüğümüz her türlü desteğe hazırdır." ifadelerini kullandı.

Konukları Müdürümüze bir de ok hediye etti. Müdürümüz manevi değeri çok büyük olan bu hediyeden dolayı teşekkür ederek hediyeyi ata yadigarı olarak koruyup saklayacağını ifade etti.

25-10-202125-10-2021

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.